Ma powód do radości! TEN POLSKI MUZYK JEDENASTY RAZ ZOSTAŁ OJCEM

Joszko Broda to polski muzyk, multiinstrumentalista, producent muzyczny i kompozytor. Z powodzeniem potrafi zagrać na drumli, fujarze postnej, fujarze sałaskiej, fujarkach pięciootworowych, fujarkach sześciootworowych, rogach, trąbicie, skrzypcach, gajdach, kozie, okarynie, liściu, słomce, trzcinie i na wielu innych instrumentach, potrafi śpiewać również po góralsku.

W 1999 roku poślubił swoją żonę Deborę. Można powiedzieć, że małżonkowie z powodzeniem mogliby założyć drużynę piłkarską, ponieważ w ich domu właśnie pojawiło się jedenaste dziecko! To druga z kolei córeczka. Oprócz dziewczynek, w domu jest również dziewięciu chłopców.

– Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że nasza rodzina się powiększyła! Czekaliśmy na to maleństwo i cieszymy się, że Antonina, jest już z nami! Jest to najlepszy prezent na 20. rocznicę ślubu, jaki mogliśmy sobie wymarzyć. Wiemy, że nasza codzienność będzie jeszcze bardziej inspirująca niż do tej pory, po 20 latach, mamy już opracowany dobry system, a dzieci pomagają sobie nawzajem, co jest dla nas ogromną wartością. Tosia otwiera nową przestrzeń dla całej Rodziny Brodów. Czekało na nią dziesięcioro rodzeństwa! – powiedziała małżonka muzyka, Debora Broda.

Źródło: o2

Zobacz też: Piotr Kraśko zmienia imię swojej córce! Zobacz, JAKI JEST POWÓD!

Zdjęcie: Instagram

 

Komentarze

Komentarze