Ma zaledwie DWA LATKA, A JUŻ UMIE PŁYWAĆ! Zobacz, jak w basenie radzi sobie CÓRKA LEWANDOWSKICH

Anna i Robert Lewandowscy to najbardziej rozpoznawalna sportowa para pochodząca z Polski. On – znany i uwielbiany piłkarz, Ona- mistrzyni karate, sportsmenka, coach, twórczyni bloga Healthy plan by Ann. 4 maja 2017 parze urodziła się córka Klara, która jest oczkiem w głowie rodziców. 

Wczoraj na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawiło się najnowsze nagranie, które przedstawia… pływającą córeczkę. Jak widać, mimo tak młodego wieku dziecko już świetnie radzi sobie z przepłynięciem basenu. Warto dodać, że dziewczynka w tym roku skończyła zaledwie dwa lata. To naprawdę imponujące.

Dumna mama, Ania Lewandowska podsumowała film następującym stwierdzeniem „Nasza mała pływaczka ❤ (…) Pływanie Klarci ➡ to zasługa @_rl9 (Roberta Lewandowskiego)”.

Przy okazji znana polska trenerka poleciła rodzicom, by zwracali szczególną uwagę na aktywność fizyczną swoich dzieci i zachęcali je do wspólnej, aktywnej zabawy.

Na pewno gry i zabawy to najlepszy sposób, aby zaangażować nasze dzieci do aktywności fizycznej. Pamiętam skakanie do basenu, grę w berka? A chodzenie na grzyby? Tańczenie do muzyki? Treningi karate, choćby przymrużeniem oka? Bieganie po podwórku? W dobie smartfonów i Internetu musimy poświęcać aktywności fizycznej szczególną uwagę. Postarajmy się, żeby aktywność fizyczna była ciekawa i inspirująca dla dziecka. – radziła Anna Lewandowska na Instagramie.

https://www.instagram.com/p/BzNuU1rh8j0/

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Zobacz też: Trudny czas LEWANDOWSKIEJ – Musiała WYTRZYMAĆ 30 dni BEZ…

Komentarze

Komentarze