Maciej Dowbor jest nie do poznania! Zrobił TO dla córek!

Maciej Dowbor wspólnie z Joanną Koroniewską wychowuje dwie córeczki. Ostatnio prezenter musiał zaopiekować się Janiną i Helenką. Dla nich przeobraził się w postać z bajki. Dodał, że czasem wolałby mieć synów.

Super Tata

Maciej Dowbor chętnie relacjonuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Ostatnio prezenter został sam z córeczkami, bo jego żona Joanna Koroniewska poszła do pracy. Wspólne chwile Dowbor uwiecznił na zdjęciach i podzielił się nimi w mediach społecznościowych. Maciej Dowbor napisał:

Aaaaa szefowa wyszła do roboty (farciara), a ja od nadmiaru różu zaraz oszaleję. Czasem naprawdę zazdroszczę kumplom, którzy mają synów! Można by jakiś mecz obejrzeć, albo zagrać w gałę. A nie tylko wróżki i księżniczki! Tak mnie córeczki urządziły! W co tu się jeszcze bawić z dziewczynkami ? Liczę na Wasze pomysły!

Instagram/Maciej Dowbor

Mama komentuje

Zdjęcie, na którym Maciej Dowbor przebrany jest za wróżkę skomentowała Joanna Koroniewska. Aktorka była rozbawiona całą sytuacją, która miała miejsce pod jej nieobecność. Koroniewska napisała:

Proponuję malowanie twarzy farbkami, a potem sprzątanie. Dziś mam dwa spektakle, więc macie dużo czasu. Całuję Was moje słodkie dziewczynki. Bo chłopca tam żadnego nie widzę.

Jak radzi sobie Maciej Dowbor z opieką nad małymi córeczkami? Pomysłowy z niego Tata?

Instagram/Maciej Dowbor

Źródło: Instagram/Maciej Dowbor

Zdjęcia: Instagram/Maciej Dowbor

 

Komentarze

Komentarze