Maciej Kurzajewski UJAWNIŁ, co ŁĄCZY GO z Katarzyną Cichopek!

Maciej Kurzajewski zareagował na pogłoski o rzekomym romansie z Katarzyną Cichopek. Pojawiają się plotki, że prezenterów łączy szczególna więź. Co na to Kurzajewski?

Będzie rozwód

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili, że rozstają się i biorą rozwód. Ta informacja wywołała poruszenie, bo para od lat uchodziła za szczęśliwe i zgodne małżeństwo. Co prawda tabloidy od jakiegoś czasu sugerowały, że w małżeństwie Cichopek i Hakiela źle się dzieje. Para doczekała się wspólnie dwojga dzieci i była ze sobą kilkanaście lat. W ostatnim czasie wyjeżdżali razem na rodzinne wakacje i wyglądali na ludzi, których omijają zawirowania osobiste. Jednak informacje o rozwodzie, którą ujawnili w swoich mediach społecznościowych pozostaje faktem. Całą sytuacją jest przytłoczony Marcin Hakiel. W swoich wpisach daje do zrozumienia, że bardzo przeżywa rozstanie. Natomiast jego żona wygląda na szczęśliwą.

Plotki o romansie

W związku z rozwodem celebrytów pojawiają się doniesienia o rzekomym romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Pracują razem na planie programu 'Pytanie na śniadanie’ i dobrze się czują w swoim towarzystwie. Tygodnik 'Na żywo’ pisał, że Cichopek i Kurzajewski zbliżyli się do siebie i się wspierają. Prezenter ma za sobą rozwód i stara się być wsparciem dla Katarzyny Cichopek. Przed nią trudny czas. Informator gazety zdradził:

Odbiera każdy jej telefon, odpisuje na każdą jej wiadomość i cierpliwie słucha. Dwa lata temu dostał podobną pomoc od przyjaciela.

Kurzajewski komentuje

Maciej Kurzajewski został zapytany o to, co go łączy z Katarzyną Cichopek. Nie chciał zbyt wiele zdradzać i udzielił krótkiej, ale bardzo stanowczej odpowiedzi. Powiedział:

Proszę pana, nie komentuję tego. Poza tym, że pracujemy w jednym programie. Prowadzimy „Pytanie na śniadanie”.

Super Express dopytywał czy łączy ich tylko praca. Kurzajewski odpowiedział:

No, prowadzimy jeden program „Pytanie na śniadanie”.

O to samo tabloid zapytał Marcina Hakiel. Ten smutno odparł:

Bez komentarza

Źródło:  Super Express, Na żywo

Zdjęcie: Facebook/ Pytanie na śniadanie

Komentarze

Komentarze