Maciej Orłoś pokazał dorosłego syna! „Ale ciacho!”. Przystojny?

Lubiany dziennikarz pochwalił się swoim synem. Antoni ma 30 lat, pracuje w mediach i kocha muzykę. Artystycznymi pasjami zaraził syna Maciej Orłoś.

Syn jak ojciec

Maciej Orłoś jest ojcem czworga dzieci. Ma córkę Melanię i trzech synów: Rafała, Antoniego i Kubę. Właśnie w towarzystwie syna Antoniego, Maciej Orłoś wystąpił w programie śniadaniowym. Znany dziennikarz pochwalił się talentami swojego 30-letniego syna. Antoni od lat kocha muzykę, a tę pasję rozwijał dzięki znanemu ojcu. Syn Maciej Orłosia na co dzień pracuje jako montażysta radiowy i redaktor. Bierze też udział w projektach artystycznych i kocha sztukę.

Przystojny Antoni

Antoni Orłoś jest bardzo podobny do swojego znanego ojca. Wygląda wręcz jak kopia swojego taty. Jest wysoki i przystojny. Za pośrednictwem programu Dzień dobry TVN zdradził, że marzy o wystąpieniu w serialu paradokumentalnym pt. Ukryta prawda. Czy wkrótce Antoni Orłoś zagości w tej produkcji telewizyjnej.

Ocenia tatę

30-letni Antoni na antenie oceniał pracę zawodową swojego ojca. Stwierdził, że najbardziej obciachowym momentem w karierze Macieja Orłosia był wywiad z zespołem Spice Girls. Syn negatywnie ocenił też kabaretowe występy swojego ojca.

źródło: Dzień dobry TVN

zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze