Madonna zareagowała na wygraną… Andrzeja Dudy! Padły WULGARNE słowa!

Za nami druga tura wyborów prezydenckich, które bezapelacyjnie wygrał ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda. Nie wszystkim się jednak podoba to, że właśnie on po raz kolejny został prezydentem naszego kraju. Co ciekawe, swój sprzeciw wobec tej decyzji wyraziła nawet królowa pop – Madonna. Jak zareagowała?

Oficjalne wyniki wyborów

Państwowa Komisja Wyborcza (PKW) podała właśnie oficjalne wyniki wyborów prezydenckich w Polsce. Prezydentem RP został wybrany Andrzej Duda, na którego postawiło 10 440 648 wyborców, co dało mu 51,03 proc. poparcia. Z kolei kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski otrzymał 10 018 263 głosów, co oznacza, że zyskał uznanie 48,97 proc. Polaków.

Padły wulgarne słowa

Na wieść o tym, że to właśnie Andrzej Duda został wybrany na prezydenta RP, Madonna zareagowała w ostrych słowach na swoim Instagramie.

Czytaj też: Madonna POWIĘKSZYŁA POŚLADKI?! To zdjęcie nie pozostawia złudzeń!

„Je••• rasizm”

Andrzej Duda jest wielkim zwolennikiem tradycyjnej wizji rodziny i kategorycznie sprzeciwia się społeczności LGBT, którą z kolei darzy wielką miłością Madonna. Na swoim Instastory królowa pop zamieściła tęczowy napis:

„Bycie innym to pie*****e błogosławieństwo”.

Madonna jest bardzo przeciwna dyskryminacji drugiego człowieka z uwagi na jego preferencje seksualne. Gwiazda napisała na Instagramie hasło kilku językach, w tym w polskim.

„Je**ć rasizm” – grzmi rozwścieczona Madonna.

Słusznie zareagowała czy nie powinna się mieszać do polskiej polityki i innych spraw w naszym kraju?

Źródło: Instagram

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze