Maffashion URODZIŁA! Synek czy córka?

Jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych – Maffashion – właśnie została po raz pierwszy mamą. Julia, bo tak brzmi jej prawdziwe imię – urodziła zdrowego i ślicznego synka. Kto jest ojcem dziecka?

Kim jest Maffashion?

Maffashion, czyli Julia Kuczyńska, urodziła się w 1987 roku w Złotowie. To jedna z najlepiej zarabiających polskich blogerek modowych oraz początkująca aktorka. Jako dziecko śpiewała w chórze i grała w piłkę nożną. Później odkryła w sobie miłość do mody. W 2009 założyła internetowy blog poświęcony modzie, na którym prezentowała stylizacje fotografowane w większości przez Łukasza Plewę. W 2011, wraz z Jessicą Mercedes, prowadziła autorski program modowy J&J Fashion Show dla Eska TV. Jej stylizacje pojawiły się w wielu magazynach branżowych, takich jak „Glamour”, „Vogue” czy „Nylon”. Jej blog znalazł się na 7. miejscu rankingu blogów modowych według miesięcznika „Press”. 

Czytaj też: Katy Perry URODZIŁA! Znamy płeć i imię dziecka!

urodziła
IG

Została po raz pierwszy mamą

Kuczyńska właśnie została po raz pierwszy mamą. Julia urodziła zdrowego synka, którego ojcem jest jej partner, aktor Sebastian Fabijański.

„BJF 10.09.20” – napisali na Instagramie świeżo upieczeni rodzice, ujawniając przy okazji, że maluszek już od tygodnia jest na świecie.

Julka wstawiła na swój profil zdjęcie dumnego Sebastiana tulącego się do maluszka. Z kolei aktor wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie, na którym chłopiec odpoczywa przy mamusinej piersi.

Serdecznie gratulujemy!

urodziła
IG

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze