Magda Gessler będzie BABCIĄ! Po cichu liczy na…

Magda Gessler zostanie wkrótce po raz pierwszy babcią! Córka słynnej restauratorki – Lara – jest w swojej pierwszej ciąży!

Lara będzie mamą!

Dziś przed południem córka Magdy Gessler – Lara – wstawiła na swojego Instagrama zdjęcie, które dosłownie rozgrzało do czerwoności jej fanów! Celebrytka jest w ciąży i już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Ojcem dziecka jest Piotr Szeląg, z którym Lara związała się tuż po rozwodzie z Pawłem Ruczem.

Córka Magdy Gessler wrzuciła do sieci zdjęcie z ciążowym brzuszkiem, które jej chłopak zrobił jej podczas pobytu na wsi.

„Wiosna” – podpisała zdjęcie, na którym widzimy ją ubraną w długą chabrową suknię i z wyraźnie zaokrąglonym brzuszkiem.

babcią
IG

Co na to wszystko przyszła babcia?

Magda Gessler podobno nie może pozbierać się ze szczęścia, że zostanie wkrótce po raz pierwszy babcią. Gwiazda po cichu liczy na to, że dzięki temu, że jej córka jest w ciąży, zbliżą się do siebie jeszcze bardziej i będzie mogła służyć jej pomocą i wsparciem w tym wyjątkowym czasie.

Restauratorka również wrzuciła na swojego Instagrama zdjęcie Lary, które podpisała:

„Kochana moja maleńka serce rośnie … patrząc na ciebie … radość wielka Udziela się nam. Bez granic … kochana .. całuje przytulam mama … i babcia … ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀🍀” – napisała wyraźnie podekscytowana.

Zarówno Larze, jak i Magdzie składamy serdeczne gratulacje!

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze