Magda Gessler ma jeszcze jedną córkę Zobaczcie jak wygląda!

Wiadomo, ze popularna restauratorka ma córkę Larę i syna Tadeusza. Jednak niewiele osób wie, że Magda Gessler ma pasierbicę. To córka Waldemara Kozerawskiego, z którym Gessler związana jest od ponad 20 lat.

Rodzina, ach rodzina…

Życie Magdy Gessler jest niezwykle barwne. Gwiazda TVN w młodości spotykała się z Waldemarem Kozerawskim. Jednak zakończyła ten związek i wyjechała na studia do Hiszpanii. Kozerawski postanowił osiąść w Kanadzie. Spotkali się ponownie po 20 latach. Waldemar przyjechał do Magdy Gessler. Powiedział wówczas do restauratorki:

Już nie uciekniesz mi drugi raz!

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski żyli osobno przez 23 lata. Każde z nich założyło rodzinę, doczekało się dzieci. W rozmowie z Vivą! Gessler mówiła:

Wydaje mi się, że każde z nas musiało przeżyć swoje życie. Dzięki temu ta miłość jest bardzo dojrzała, trwała, wypełniona radością, szacunkiem, szczerością, przyjaźnią, choć jesteśmy ze sobą na odległość.

https://www.facebook.com/magdagessler.official

Życie na odległość

Magda Gessler mieszka w Polsce, a jej partner w Kanadzie. Para w taki sposób funkcjonuje już od wielu lat. Magda Gessler tak mówi o wspólnej przyszłości:

Planujemy wspólną przyszłość, ale myślę, że gdzieś na gruncie kanadyjsko-kolumbijskim. Pojawiają się plotki, że Gessler i Kozerawski w końcu wzięli ślub w tym roku. Gwiazda TVN zamieściła wpis o obrączce, którą dostała od partnera.

Pasierbica

Okazuje się, że Magda Gessler ma pasierbicę. Zdjęcie swojej córki zamieścił w mediach społecznościowych Waldemar Kozerawski. Kobieta reprezentuje zupełnie inny typ urody niż Lara Gessler. Lubi wyrazisty makijaż i odważne stroje. Waldemar Kozerawski ma też syna. Tym samym Magda Gessler jest macochą dla dzieci Kozerawskiego.

Instagram/Waldemar Kozerawski

 

Źródło: Jastrząbpost

Zdjęcia: Instagram/Waldemar Kozerawski

Facebook/Magda Gessler

Instagram/Magda Gessler

 

Komentarze

Komentarze