Magdalena Lamparska wstawiła PRZERAŻAJĄCE zdjęcie! Jest na nim…

Magdalena Lamparska została twarzą nowej kampanii charytatywnej dotyczącej walki z rakiem. W ramach akcji aktorka zgodziła się ucharakteryzować na osobę, która walczy z nowotworem. Zobaczcie szokujące zdjęcie, które wstawiła do sieci!

Kim jest Magdalena Lamparska?

Magdalena Lamparska urodziła się w 1988 roku w Słupsku. To polska aktorka telewizyjna, filmowa i teatralna. Jest absolwentką Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2010). Największą popularność przyniósł jej udział w takich filmach, jak: „Big Love”, „Bogowie”, „Listy do M.”, „Niania w wielkim mieści” i „365 dni”.

Została twarzą akcji charytatywnej

Aktorka wzięła ostatnio udział w akcji mającej na celu zbiórkę pieniędzy na peruki dla kobiet, które przeszły chemioterapię. W ramach kampanii powstał plakat, na którym możemy zobaczyć Lamparską bez włosów, ucharakteryzowaną na osobę, która pokonała raka. Magda przyznaje, że była w szoku, kiedy zobaczyła, jak wygląda.

„Po charakteryzacji odwrócono moje krzesło. Kiedy spojrzałam w lustro, zobaczyłam siebie i pomyślałam ‘to nie ja’. Byłam naga. To było dla mnie bardzo mocne doświadczenie. Nie spodziewałam się tego, co zobaczyłam i przede wszystkim, tego co poczułam. Bez włosów czułam się naznaczona. Czułam każde spojrzenie” – napisała na Instagramie.

Czytaj też: Roślina doniczkowa dosłownie ROZTOPIŁA jego mózg! Szokujące zdjęcie!

zdjęcie
IG

Zaapelowała o pomoc

Aktorka apeluje o pomoc finansową dla kobiet, które pokonały raka i chcą odzyskać dawną kobiecość.

„Włosy nie wystarczą, teraz liczy się każda złotówka, by podopieczne Rak’n’Rolla nie musiały czekać na nowe fryzury. Pomóż im i uwierz mi, to bardzo ważne i bardzo potrzebne” – pisze w sieci gwiazda.

Wesprzecie tę słuszną inicjatywę?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze