Magdalena Stępień: „Oliwier NIE MA ŚMIERTELNEGO GENU, który został znaleziony w Polsce!”

Magdalena Stępień poinformowała internautów, że jej synek Oliwier, który choruje na nowotwór wątroby, nie ma śmiertelnego genu. Ten został wykryty w Polsce. Teraz chłopiec leczony jest w Izraelu.

Walka z chorobą

Magdalena Stępień dzieli się z internautami przebiegiem walki o zdrowie i życie synka Oliwiera. U chłopca zdiagnozowana nowotwór wątroby. Modelka włożyła wiele starań by malec mógł być leczony w Izraelu. Temu był przeciwny ojciec chłopca- Jakub Rzeźniczak. Jednak piłkarz ostatecznie zapewnił, że wspiera walkę syna z chorobą. Magdalena Stępień opublikowała nowe informacje o stanie zdrowia Oliwiera. Napisała:

Jak dobrze wiecie u mojego syna Oliwiera w badaniach w Polsce wykryto w guzie MRT gen SMARTCB1. Ta diagnoza musiała zostać potwierdzona i był to mój priorytet

Modelka przekonywała, że zdecydowała się na powtórzenie badań w Izraelu.

Brak śmiertelnego genu

Magdalena Stępień jest bardzo wdzięczna lekarzom z Izraela. Otrzymała wiadomość odnośnie stanu zdrowia chłopca. Napisała:

Przyjazd tutaj był najlepszą decyzją, bo okazało się, że Oliwier nie ma śmiertelnego genu SMARTCB1, który został znaleziony w Polsce. Intuicja matki nigdy nie zawodzi, dlatego w tak trudnych przypadkach warto polecieć do innego kraju w celu potwierdzenia diagnozy.

Stępień dalej wyjaśniała:

W naszym przypadku to ogromny cud. Jestem wdzięczna Bogu, że prowadził mnie i dzięki matczynej intuicji okazało się, że miałam rację

Diagnoza oznacza, że chłopiec ma duże większe szanse na wygranie walki z chorobą. Zostanie mu usunięte pół wątroby wraz z guzem. Magdalena Stępień ma nadzieję, że czeka go szczęśliwe dzieciństwo.

Źródło: Instagram/ Magdalena Stępień

Zdjęcie: Instagram/ Magdalena Stępień

 

Komentarze

Komentarze