Mają DZIESIĘCIORO dzieci! Na wyżywienie wydają FORTUNĘ!

Alicia i Joshua Dougherty cieszą się z dużej rodziny. Wspólnie wychowują dziesięcioro pociech, sześcioro adoptowanych, a czworo biologicznych. Para chętnie dzieli się swoją codziennością w mediach społecznościowych. Życie dużej rodziny kosztuje fortunę.

Starania o dziecko

Małżeństwo przez dziewięć lat starało się o potomstwo. Niestety Alicia poroniła aż jedenaście razy. Te wydarzenia załamały parę. Po ostatnim poronieniu postanowili jednak, że zaadoptują dziecko. Nie skończyło się na jednym maluchu. Para adoptowała w sumie aż sześcioro dzieci. Po pierwszej adopcji szybko okazało się, że Alicia znów jest w ciąży. Ty razem wszystko skończyło się dobrze. Małżeństwo cieszyło się z narodzin pierwszego, biologicznego dziecka. Alicia i Joshua pragnęli powiększyć swoją rodziną. Zdecydowali się na kolejne adopcje i doczekali się te gromadki biologicznych pociech.

Życie kosztuje

Małżeństwo chętnie dzieli się  mediach społecznościowych swoją codziennością. Pokazują jak wyglądają ich posiłki czy zakupy. Tygodniowy koszt wyżywienia całej gromadki wynosi aż cztery tysiące złotych. Profil rodziny zyskał dużą popularność na TikToku. Codzienność tej dużej rodziny śledzi już 1,3 mln internautów. Największym zainteresowaniem cieszą się filmiki, które pokazują jak rodzina przygotowuje posiłki. Para wpadła na pomysł zaistnienia na TikToku bo wcześniej śledziła poczynania innych użytkowników. Alicia powiedziała w rozmowie z „Democrate&Chronicle”:

Oglądanie TikTok było dla nas bardzo zabawne, spędzaliśmy dni, śmiejąc się z filmików innych ludzi. Rok temu sami zaczęliśmy nagrywać i zdaliśmy sobie sprawę, że możemy podzielić się naszą historią z innymi.

Organizacja dnia

Alicia przyznaje, że dzień zaczyna już o godzinie piątej rano. Wszystko po to, żeby zdążyć z przygotowaniem śniadania dla całej gromadki. Najstarsze dziecko ma 15 lat, a najmłodsze 3 lata. Małżeństwo tygodniowo na wyżywienie wydaje minimum tysiąc dolarów, czyli ponad cztery tysiące złotych. Przygotowanie śniadania zajmuje co najmniej godzinę. Natomiast przygotowanie innych posiłków trwa jeszcze dłużej.

Instagram/doughertydozen

Popularność w sieci

Rodzina Dougherty cieszy się dużą sympatią internautów. Wiele osób codziennie śledzi w sieci ich życie. Internauci są ciekawi jak wygląda codziennej tak licznej rodziny. Podstawą jest jednak dobra organizacja dnia i współpraca wszystkich członków familii. Codzienne filmiki skradły serca internautów dosłownie na całym świecie.

Instagram/doughertydozen

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram/doughertydozen

 

Komentarze

Komentarze