Majdanowie zdradzili oficjalnie PŁEĆ dziecka! Jednak to…

Jednak to prawda. Potwierdziły się plotki dotyczące płci pierwszego wspólnego dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana. Para spodziewa się…

Upragniona ciąża Małgosi

Plotki o trzeciej ciąży Małgorzaty Rozenek krążyły już od dawna i w końcu się potwierdziły. Prezenterka i jej mąż Radosław Majdan zostaną już wkrótce rodzicami. Małgosia przeszła udaną procedurę zapłodnienia in vitro i znów będzie mamą. Przypomnijmy, że gwiazda wychowuje już dwóch synów – Stanisława i Tadeusza, którzy są owocami jej małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem.

Chłopiec czy dziewczynka?

Jak poinformował przed tygodniem magazyn „Party”, para będzie miała synka, ale jeszcze nie wie, jak chłopiec będzie miał na imię.

„Na razie się na tym nie zastanawiają” – donosi informator.

Czytaj też: Znany projektant ATAKUJE ciężarną Rozenek: „W jej WIEKU to…”

płeć
Instagram

Małgosia i Radek potwierdzili te spekulacje w ostatnim wywiadzie. W wigilijny poranek, 24 grudnia, para pojawiła się w „Dzień Dobry TVN”. W trakcie wywiadu, Małgosia i Radek opowiedzieli o ciążowych zachciankach gwiazdy i jej sporym, przez co trudnym do ukrycia ciążowym brzuszku.

„Sporo przytyłam w pierwszym trymestrze. Nie wstydzę się tego, że jestem typem mamy, która w ciąży jest pełna. Mam taką budowę, że od początku mam spory brzuch. Tak było też ze Stasiem i Tadziem” – powiedziała Małgorzata.

„Śmieję się, że Małgosia stworzyła naszemu dziecku idealne warunki, ma dużo przestrzeni” – dodaje Radosław Majdan i zdradza płeć dziecka: „To duży chłopak”.

Jeszcze raz gratulujemy!

Czytaj też: ZNAMY płeć dziecka Małgorzaty Rozenek-Majdan! Synek czy córka?

płeć
Instagram

Źródło: DDTVN

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze