MAKABRA w rodzinie królewskiej! Chodzi o Meghan Markle.

Meghan Markle w wywiadzie, którego udzieliła brytyjskiemu reporterowi Tomowi Bradby’emu poruszyła kilka delikatnych kwestii. Podczas rozmowy nie potrafiła powstrzymać łez

Meghan Markle wystąpiła w filmie dokumentalnym wyprodukowanym dla brytyjskiej telewizji pt” Harry i Meghan: Afrykańska Podróż”. Podczas nagrań para była pod baczną obserwacją Toma Bradby’a. Reporter miał wiele okazji do przeprowadzenia szczerych rozmów z każdym z nich i wysłuchania osobistych zwierzeń. Podczas jednej z pogawędek, Meghan podzieliła się swoimi odczuciami na temat dworskiego życia, ale także odniosła się do presji, jaką wywierają media i społeczeństwo.

„Każda kobieta, zwłaszcza ciężarna, jest bardzo wrażliwa i podatna na krytykę. To było dla mnie bardzo trudne. A potem jak masz noworodka przy sobie… Dla kobiety jest to bardzo ciężkie. To dodatkowa rzecz, nad którą musisz panować, kiedy jesteś świeżo upieczoną mamą i mężatką. Dziękuję Ci za to pytanie. Niewiele osób o to pyta, jak ja się z tym czuję. Na zewnątrz trzymam się, ale za kulisami… to bardzo trudne do zniesienia.”

Księżna dodała również, że dołożyła wszelkich starań, aby trzymać pozory i robić dobrą minę do złej gry. Po czym stwierdziła, że zachowanie mediów i ciągła presja niszczy ją wewnętrznie. I mimo, że zdawała sobie sprawę, że ze względu na brak królewskiego pochodzenia przyjdzie jej się zmierzyć z niechcianymi opiniami, nie przypuszczała, że będzie aż tak ciężko.

https://www.instagram.com/alysonschafer/

Życie usłane…kolcami!

Ci, którzy myślą, że życie na dworze królewskim jest usłane różami,  są w sporym błędzie. Wyznanie Meghan jest tego najlepszym przykładem. Nagonka mediów potrafi być bardziej krzywdząca niż mogłoby się wydawać. Ciągłe domniemania i nieprawdziwe informacje są upokorzeniem, szczególnie w przypadku osób publicznych, które wciąż muszą mierzyć się z wszechobecnym hejtem. Jeśli, więc księżna zdecydowała się opowiedzieć o tym publicznie, sytuacja musiała być naprawdę poważna.

Zdjęcie główne: https://www.instagram.com/hrhmeghan_markle/

Komentarze

Komentarze