Małgorzata Foremniak wygrała z ciężką chorobą i nękaniem przez szaleńca!

Małgorzata Foremniak ma za sobą niezwykle trudne chwile. Gwiazda pokonała depresję. Była też nękana przez szaleńca. Teraz cieszy się odzyskanym zdrowiem.

Depresja gwiazdy

Aktorka i jurorka programu ” Mam talent” pokonała ciężką chorobę. Małgorzata Foremniak cierpiała na depresję. Powodem jej poważnego stanu zdrowia była śmierć ukochanego ojca. Gwiazda dowiedziała się o niej podczas nagrania do programu. Tak mówiła o tym, co przeszła w rozmowie z „Twoim Stylem”:

Weszłam na krótką przerwę do garderoby, zadzwonił telefon, usłyszałam, że tata odszedł. Zapaliłam dwa papierosy, poprawiłam make-up i wyszłam na plan.

Ofiara stalkera

W tym samym czasie aktorka była nękana przez stalkera. Mężczyzna wmówił Małgorzacie Foremniak, że jest producentem filmowym i obiecywał jej karierę w Stanach Zjednoczonych. Córce aktorki sugerował, żeby ta zajęła się projektowaniem torebek. Samą Małgorzatę mamił też karierą sceniczną we Włoszech. W końcu osaczył gwiazdę. Całymi dniami pisał do niej wiadomości i dzwonił. Sprawa znalazła swój finał w sądzie. Prześladowca został skazany.

Załamanie psychiczne

Małgorzata Foremniak w wyniku trudnych wydarzeń, przeszła załamanie psychiczne. Była po rozwodzie, a to wykorzystali jej „przyjaciele”. Donosili oni mediom o wydarzeniach z życia aktorki. Aktorka tak to wspomina:

Donosili na przykład, gdy wybierałam się z nimi na wspólną kolację, umawiali bez mojej wiedzy ustawki w restauracji. Oburzyłam się, gdy robiono nam zdjęcia, a to najbliżsi mnie sprzedali. Ludzie, którym ufałam.

Jednak aktorka w końcu pokonała depresję. Pomogli jej w tym bliscy i prawdziwi przyjaciele. Ludzie, na których może naprawdę zawsze liczyć.

Źródło: Twój Styl

Zdjęcia: Facebook/ Małgorzata Foremniak

 

Komentarze

Komentarze