Małgorzata Kożuchowska dała synowi CENNĄ LEKCJĘ! „Polska nie kończy się na Warszawie”

Małgorzata Kożuchowska to ceniona polska aktorka, którą mieliśmy okazję oglądać w takich produkcjach jak: Rodzinka.pl, Prawo Agaty, Kiler czy Zróbmy sobie wnuka. Prywatnie, aktorka jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego, z którym ma 3-letniego synka Jasia.

Ostatnio pani Małgosia pochwaliła się pięknym, zimowym zdjęciem. Aktorka zdradziła, że wspólnie z rodziną postanowiła w okresie świątecznym uciec z Warszawy i wybrać się w góry. Dała tym samym ważną życiową lekcję swojemu synkowi.

„Chciałam, żeby mój synek poznał białe Boże Narodzenie i udało się. Póki co mówi, że szkoda, że też w Polsce nie ma takiego śniegu, ale za chwilę już zrozumie, że Polska nie kończy się na Warszawie. Wiem, że będzie miał piękne wspomnienia. A za rok? Może znowu wigilia w domu. W Polsce… Co myślicie? Gdzie spędzać święta?”- napisała na swoim Instagramie Małgorzata Kożuchowska. Z relacji aktorki wynika, że wspólnie z mężem i synkiem Jasiem wybrała się do malowniczego Zakopanego, w którym jest teraz mnóstwo białego śniegu!

Zdjęcie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez fanów aktorki.

„Mi się tez marzą święta w górach, czekam tylko aż córcia podrośnie”, „Nie ważne gdzie, ważne z kim”, „Piękna pozytywna fotka! Takiego uśmiechu dla każdego i na każdy dzień!”- pisali w komentarzach obserwujący.

Małgorzata Kożuchowska, Zakopane, aktorka

Życzymy pani Małgosi wszystkiego dobrego w nowym roku! 🙂

Zobacz też: Związek Małgorzaty Kożuchowskiej był zagrożony! Wszystko PRZEZ PRACĘ!

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze