Małgorzata Kożuchowska MAŁŻEŃSTWO POWIERZYŁA BOGU! To jej recepta na szczęście!

Małgorzata Kożuchowska i Bartłomiej Wróblewski od 13 lat są małżeństwem. W ich związku nie brakowało gorszych dni. Jednak aktorka przekonuje, że swoje małżeństwo powierzyła Bogu. To jest gwarancją powodzenia związku.

Wzloty i upadki

Małgorzata Kożuchowska nie ukrywa, że wiara jest dla niej fundamentem. Swoje życie stara się na niej budować. Gdy poznała przyszłego męża, to od razu wiedziała, że jeśli mają wziąć ślub, to tylko kościelny. Według Kożuchowskiej nic tak nie cementuje związku jak przysięga w kościele. Aktorka wyznała w wywiadzie z cyklu „Moje gniazdo”:

Uważam, że ważne jest w życiu zrobienie takiego kroku, od którego człowiek wie, że nie ma odwrotu, że to jest na całe życie, że musi dokonać wyboru, o którym wie, że będzie się łączył z długofalowymi konsekwencjami.

Małgorzata Kożuchowska dalej wyjaśniała:

Dla mnie to jest bardzo ważne, że ślubuję nie tylko przed drugim człowiekiem, lecz także przed Bogiem, i to mi daje duże poczucie pewności, że wszystko będzie dobrze.

kożuchowska
fot. instagram.com/malgorzatakozuchowska

Wiara w Boga

Wiara w Boga pomaga w trudnych chwilach, które zdarzają się w każdym małżeństwie. Małgorzata Kożuchowska mówiła:

Kiedy są cięższe chwile, mam się do kogo zwrócić: Boże, ślubowałam, ale weź teraz zerknij na nas, bo widzisz, że nie jest najlepiej, wyciągnij rękę i pomóż.

Według aktorki receptą na udane małżeństwo jest też robienie różnych rzeczy wspólnie. Małgorzata Kożuchowska tak mówi o swoim mężu:

Jest moim mężem, ojcem mojego dziecka, i to, co mogę powiedzieć- to była dobra decyzja.

Źródło: Super Express

Zdjęcie: Instagram/ Małgorzata Kożuchowska

 

Komentarze

Komentarze