Małgorzata Kożuchowska podjęła ZASKAKUJĄCĄ decyzję! Rozpoczyna…

Na naukę nigdy nie jest za późno. Doskonale o tym wie Małgorzata Kożuchowska, która właśnie postanowiła rozpocząć naukę języka…

Moc nauki

Nauka języków jest niezwykle ważna. Nie tylko pomaga nam porozumiewać się z innymi ludźmi, ale też świetnie działa na pamięć i mózg. Małgorzata Kożuchowska uznała ostatnio, że chce zacząć uczyć się języka francuskiego!

Wspomnienia sprzed lat

W jednym z wywiadów, aktorka wspominała swój dawny wyjazd do Francji, na zbiór winogron.

„Zarobiłam tam tyle pieniędzy, że potem pojechałam nad morze, do Nicei. Ale i tak zostało mi jeszcze trochę, więc nie zastanawiając się długo, wybrałam się do Paryża. Pamiętam, jak chodziłam po głównej ulicy tego miasta, Champs-Élysées, zachwycając się kawiarniami tętniącymi życiem. Wszyscy siedzą, jedzą i cieszą się pogodą, a mnie nie było stać na to, by usiąść w takiej kawiarni i zamówić kawę” – powiedziała.

Czytaj też: OSTRA scena z Kożuchowską! Vega opublikował filmik, na którym widać, jak…

języka
Instagram

Pokochała język francuski

Aktorka przyznaje, że podczas swojego pobytu we Francji, wprost zakochała się w języku francuskim, ale sama przyswoiła tylko kilka pojedynczych francuskich słów. Gwiazda z kolei dobrze radzi sobie z językiem angielskim oraz rosyjskim. Małgosia nie ukrywa jednak, że już wkrótce planuje zacząć naukę francuskiego.

„To jest mój plan na najbliższy czas” – zdradza.

Znalazła już nauczyciela

Kożuchowska będzie uczyć się pod okiem prawdziwego Francuza, którego poleciła jej jej młodsza siostra Maja, która od lat mieszka we Francji.

„Poleciła jej przyjaciela swojego męża, rodowitego Francuza, który jest nauczycielem i uczy języka francuskiego w jednej z prywatnych szkół w Warszawie” – zdradza „Rewii” osoba z bliskiego otoczenia gwiazdy.

Małgosi bardzo zależy, żeby w zajęciach mógł również uczestniczyć jej syn, Jaś. Aktorka chce, by chłopiec poznał jak najwięcej języków obcych…

Czytaj też: Dlaczego warto uczyć się języków? Jednym z powodów jest…

języka
Instagram

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze