Małgorzata Kożuchowska pokazała stare zdjęcie ZE ŚLUBU! Jeden szczegół SZOKUJE!

Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie wrzuciła zdjęcia ze ślubu, wspominając swoje ulubione cztery kreacje z czerwonego dywanu, oraz suknię ślubną. Wszystkie te kreacje stworzyła dla niej Gosia Baczyńska.

Aktorka- Małgorzata Kożuchowska i projektantka – Gosia Baczyńska współpracują ze sobą od wielu lat.  Projektantka tworzyła dla aktorki kreacje na wiele ważnych wydarzeń, w tym ślub. To waśnie te kreację, Kożuchowska wspomina z największym sentymentem.

Instagram: Małgorzata Kożuchowska
Instagram: Małgorzata Kożuchowska
Instagram: Małgorzata Kożuchowska

Ulubione kreacje

Małgosia wrzuciła na swoje media społecznościowe zdjęcia, na których pokazuje swoje ulubione kreacje spod ręki Baczyńskiej. Pod zdjęciami, zamieściła wpis, w którym ujawnia, jak poznała projektantkę:

„@gosiabaczynska_official znam ją od lat! Kiedy pierwszy raz zobaczyłam jej sukienkę w butiku w Warszawie na ul. Mokotowskiej, wiedziałam, że musi być moja… I nie był to jednorazowy kaprys, a miłość od pierwszego wejrzenia, która twa do dziś. To był początek lat 90. Szok, że polska projektantka robi tak fantastyczne rzeczy! Rozumiemy się bez słów i wspólnie bawimy się modą!’’

Instagram: Małgorzata Kożuchowska

Szokujący element

Jedno ze zdjęć pokazuję Małgosię w dniu ślubu. Miała ona na sobie długą, białą suknię z głębokim dekoltem, podkreślającą talię. Suknia rozszerzała się na biodrach i tworzyła efekt ‘księżniczki’’ Nie da się ukryć, że suknia była przepiękna, a Kożuchowska prezentowała się zjawiskowo. Jednak, najbardziej oryginalnym elementem był… bukiet! Aktorka (na zdjęciu) trzyma go w prawej dłoni. Jest on tak ciemny, że zlewa się z marynarką mężczyzny.


A ty zauważyłaś ten szczegół?

Komentarze

Komentarze