Małgorzata Królikowska POCHWALIŁA SIĘ kandydatem na ZIĘCIA! Fajny?!

Małgorzata Królikowska zamieściła zdjęcie ze swoim przyszłym zięciem. Aktorki mimo kłopotów z synem Antkiem nie opuszcza poczucie humoru. Kim jest mężczyzna ze zdjęcia?

Kłopotów dość

Małgorzata Królikowska od kilkudziesięciu lat gości na ekranach Polaków. Znana jest jak Grażynka Lubicz z 'Klanu’. Pracę zawodową od wielu lat łączyła z wychowywaniem pięciorga dzieci. Pociechy wychowywała wspólnie ze swoim mężem- Pawłem Królikowskim.  Jednak ostatnio rodzina Królikowskich ma problemy. Wszystko przez rozstanie syna aktorki Antka i jego żoną Joanną Opozdą. Antoni postanowił opuścił żonę tuż przed narodzinami syna. Wcześniej zdradzał kobietę z jej sąsiadką. Te zachowania Królikowskiego odbiły się również na jego matce- Małgorzacie. Wiele osób pod jej adresem kierowało przykre słowa o nieodpowiedzialnym Antku. Internauci zarzucali Małgorzacie Królikowskiej, że źle wychowała syna.

Kandydat na zięcia

Jednak Małgorzata Królikowska chyba poradziła sobie z krytyką, która na nią spadła. Aktorka zamieściła  w sieci zdjęcie, które opatrzyła zabawnym opisem. Królikowska na zdjęciu pozuje z młodym mężczyzną, który ma podbite oko. Jednak oboje uśmiechają się do obiektywu. Aktorka napisała:

#Zakochanie. Kandydat na zięcia. To podbite oko to nie ja

Instagram/ Małgorzata Ostrowska

Okazuje się, że mężczyzna to kolega Królikowskiej z serialu 'Klan’. W tasiemcu gra narzeczonego córki Kasi. Opis Królikowskiej sugerował, że mężczyzna może wybrankiem jej najmłodszej córki Marceliny. Dziewczyna ma 20 lat.

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcie: Instagram/ Małgorzata Królikowska

 

Komentarze

Komentarze