Małgorzata-Rozenek Majdan przełamuje TEMAT TABU! Gwiazda chce NAKRĘCIĆ DOKUMENT o…

Małgorzata Rozenk-Majdan postanowiła poruszyć ważny temat dla społeczeństwa. Sama zastanawia się czy uwzględnić w nim także i swoją historię.

W kwietniu gwiazda wydała książkę pt: „In vitro. Rozmowy intymne”. W publikacji zawarte są rozmowy z ekspertami, ale celebrytka sama przyznaje także, że straciła dotychczas dwie upragnione ciąże.

 

Teraz Rozenk przygotowuje dokument o tej tematyce dla stacji TVN Style. Podkreśla ona: „chcę odczarować mity na temat in vitro i przekonać do tej metody tych, którzy w nią nie wierzą. Opowiedzieć  o emocjach, które temu towarzyszą.”

 

Gwiazda przyznaje także, że z mężem Radosławem Majdanem nie poddają się i walczą o swoje trzecie marzenie- którym miałaby być właśnie dziecko. Jeszcze w tym roku Małgosia przewiduje otwarcie fundacji, która będzie miała na celu pomoc w przejściu przez procedury dotyczące in vitro.

 

ZOBACZ TEŻ:Ricky Martin ze swoim MĘŻEM pokazali zdjęcie CÓRECZKI! Oboje pragną mieć…

 

Gwiazda chce stworzyć dostęp do bezpłatnych badań AMH, a więc badań rezerwy jajnikowej, które dokładnie obrazują, jakie istnieją szanse na macierzyństwo.

 

Źródło:party

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze

Komentarze