Małgorzata Rozenek buduje dom. „To nie będzie wielka posiadłość”

Małgorzata Rozenek wspólnie z mężem biorą się za budowę nowego domu. W obecnym lokum jest im zdecydowanie za ciasno. Celebrytka zapewnia, że dom wcale nie będzie wielki. Projekt właśnie powstaje.

Zapracowana celebrytka

Małgorzata Rozenek ma naprawdę dużo na głowie. Podejmuje się wielu projektów i chce je perfekcyjnie doprowadzić do końca. Niedawno otworzyła własną markę odzieżową „Mrs.Drama”, nagrywa też nowe odcinki programu „Rozenek cudnie chudnie”. Dzieli się w nim z widzami, tym jak zmaga się z kilogramami, które zostały po ciąży.

Ambitna Mama

Małgorzata Rozenek jest Mamą trzech synów. Staś i Tadzio to synowie Jacka Rozenka. Natomiast najmłodszy Henio, to owoc małżeństwa z Radosławem Majdanem. Celebrytka jest bardzo rodzinną osobą. Rodzina mieszka w stolicy. Jednak już od początku roku Majdanowie rozglądali się za odpowiednią działkę. Chcą wybudować dom. Poszukiwaniom nie było końca, aż wybrali parcelę pod Warszawą.

Budujemy nowy dom

Małgorzata i Radosław zakupili działkę o wartości 1,5 miliona złotych. Aktualnie gromadzą niezbędne pozwolenia i dokumenty. Budowa ma ruszyć na początku nowego roku. Celebrytka chce zadbać o wystój wnętrz. Zda się też na pomoc fachowców w tym temacie. Projekt domu właśnie powstaje. Małgorzata Rozenek zapewnia, że dom nie będzie wielką posiadłością.

Nowe wyzwania

Małgorzata Rozenek spełnia się też na planie filmowym. Zadebiutuje u Patryka Vegi w filmie” Miłość, seks& pandemia”. Ponoć rola nie jest kontrowersyjna, ani seksowna.

źródło: pudelek.pl

zdjęcie: Małgorzata Rozenek-Majdan/Facebook

Komentarze

Komentarze