Małgorzata Rozenek dumna z syna! Mówi o swojej ORIENTACJI i wspiera Paradę Równości!

Małgorzata Rozenek wsparła Paradę Równości, która w sobotę przeszła ulicami Warszawy. Celebrytce towarzyszył między innymi 15-letni syn Stanisław. Nastolatek wypowiedział się na temat swojej orientacji i wsparł tęczowy przemarsz.

Wsparcie celebrytki

Małgorzata Rozenek ma trzech synów. Owocem małżeństwa z aktorem Jackiem Rozenkiem jest 15-letni Stanisław i 11-letni Tadeusz. Natomiast ojcem trzeciego syna celebrytki, Henia jest Radosław Majdan. Małgorzata Rozenek poświęca się karierze zawodowej, ale pamięta też o swojej rodzinie, z którą stara się spędzać jak najwięcej czasu. W ubiegłą sobotę Małgorzata Rozenek wspólnie ze swoimi bliskimi postanowiła wesprzeć Paradę Równości, która odbyła się w stolicy.

Pod tęczowym parasolem

screen Instagram/Małgorzata Rozenek

W swoich mediach społecznościowych celebrytka zamieściła zdjęcia z Parady Równości. Małgorzata Rozenek paradowała ulicami Warszawy ubrana w tęczową kreacje w paski. W dłoni dzierżyła tęczową flagę. Podobne gadżety mieli jej synowie. Starszy syn Stanisław ochraniał mamę przed słońcem dużym tęczowym parasolem. Aktorka w ten upalny dzień wzięła ze sobą też najmłodszą latorośl, czyli rocznego Henia. To spotkała o się z krytyką wielu obserwatorów celebrytki.

 

Słowa syna

15-letni Stanisław równie chętnie jak jego sławna mama, chętnie dzielił się w sieci zdjęciami z sobotniej parady. Można było zobaczyć na nich nastolatka pod dużym tęczowym parasolem. Fotografia spotkała się z licznymi komentarzami internatów. Jeden z nich napisał:

Myślałem, że jesteś heteroseksualny.

Stanisław odpowiedział, że jest orientacji heteroseksualnej. Jednak to nie przeszkadza mu we wspieraniu osób o innej orientacji. Chętnie popiera Paradę Równości i włącza się w jej szeregi. Małgorzata Rozenek jest dumna z tak dojrzałej postawy nastoletniego syna. Widać, że syn poszedł w ślady znanej mamy.

screen Instagram/Stanisław Rozenek

Źródło: Instagram/Stanisław Rozenek

Zdjęcia: Instagram/Małgorzata Rozenek

Komentarze

Komentarze