Małgorzata Rozenek DWUKROTNIE PORONIŁA! Ujawniła prawdę o in vitro!

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą mamą małego Henryka. Gwiazda opowiedziała o poronieniach i metodzie in vitro. Dużo przeszła, by zostać mamą?

Macierzyństwo gwiazdy

W czerwcu zeszłego roku Małgorzata Rozenek została po raz trzeci mamą. Gwiazda i jej mąż Radosław Majdan doczekali się syna, któremu dali na imię Henryk. Maluszek przyszedł na świat po wielu próbach zapłodnienia metodą in vitro. Tak celebrytka wspominała tamte chwile:

Wszystko zaczęło się w Przychodni NOVUM, dzięki wspaniałej opiece i ogromnej wiedzy, po pewnych perturbacjach- STAŁO SIĘ!!!

Małgorzata Rozenek dziękowała lekarzom. Dzięki ich staraniom mogła w końcu zostać po raz trzeci mamą.

Prawda o in vitro

Gwiazda w rozmowie z Natalią Hołownią i Martyną Wyrzykowską ujawniła, że kilkakrotnie korzystała  metody in vitro. Zdradziła, że jej koszt sięga nawet 20 tysięcy złotych. Rozenek ma też żal do rządu, że zaprzestał finansowania metody in vitro. Celebrytka powiedziała:

To pokazuje, jak głębiej się nad tym zastanowimy, jak ogromnie złą rzecz zrobił rząd Prawa i Sprawiedliwości decyzją ministra Radziwiłła, kasujący finansowanie lub współfinansowanie z budżetu skarbu państwa tej procedury w kraju, który tak naprawdę twierdzi, że jest najbardziej prorodzinnym rządem od 89 roku.

https://www.instagram.com/m_rozenek/

Bolesne doświadczenia

Małgorzata Rozenek podzieliła się swoimi trudnymi doświadczeniami. Celebrytka dwukrotnie poroniła. Jedną z nich była ciążą bliźniacza. Z mężem starali się o dziecko przez trzy lata. Rozenek powiedziała:

Dwa razy byliśmy w ciąży z Radosławem i dwa razy nie wyszło. Za drugim razem to była ciąża bliźniacza poroniona w 12. tygodniu, to nami tak tąpnęło strasznie. Byliśmy tak szczęśliwi, jeszcze bliźniaki, mówię „Boże, jaki fart”…

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram/ Małgorzata Rozenek

Facebook/ Małgorzata Rozenek

 

Komentarze

Komentarze