Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan podjęli ważną decyzję. Fani są w szoku!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są bardzo popularną parą show biznesu. Robią wszystko, aby o nich było głośno. Na swoich profilach na Instagramie pokazują się w różnych sytuacjach. Mieliśmy nawet możliwość podziwiać Rozenek o 8 rano bez makijażu. Ostatnio para również zaskoczyła. Bowiem dotarła do nas informacja, że wybierają się w nietypową podróż.

Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie środek transportu, jakim mają się przemieszczać. Mianowicie zapowiedzieli, że wybiorą się w podróż do Szwecji, a dotrą tam kamperem. W podróż, która ma potrwać aż miesiąc zabiorą nie tylko trzech synów, ale także swoje psy.

Zadaniem Małgorzaty i Radosława podczas wspólnej wyprawy będzie nie tylko opiekowanie się rodziną i zwierzętami, ale też gotowanie.

Jesteśmy tym zdumieni, bowiem ciężko nam uwierzyć, że „Perfekcyjna Pani Domu”, która na co dzień otacza się luksusem będzie potrafiła na tak długi czas zrezygnować z niego na poczet niewygód, jakie funduje podróż kamperem. Małgorzata dotąd raczyła nas również  zdjęciami z podróży. Nie przypominały one jednak tej, w jaką zamierza się wybrać. Bowiem na początku tego roku była w meksykańskiej  miejscowości Tulum. Warunki i wysoki standard hotelu w niczym nie są zbliżone do ciasnego pokoju kampera.

Myślimy, że decyzja o podróży takim środkiem transportu może wynikać z kilku przyczyn. Bowiem, jak nam się wydaje Małgorzata może chce jeszcze więcej czasu spędzić tylko ze swoją rodziną, gdzie będą zdani tylko na samych siebie. Drugą może być to, iż ekskluzywne wakacje rzeczywiście się jej znudziły. Trzecia wydaje się być taka, że Małgorzata chociaż trochę chce się pokazać nie jako bogata celebrytka, a zwykła, normalna kobieta, co może mieć wpływ na jej pozytywny odbiór przez fanów.

Co Wy myślicie na ten temat?

 

Źródło: https://www. instagram.com/m_rozenek/

https:// www.pudelek.pl /tylko-na-pudelku-malgorzata-rozenek-i-radoslaw-majdan-wybiora-sie-na-wakacje-do-szwecji-kamperem-beda-w-nim-spac-i-gotowac-6634653185600032a

Źródło: https:// www.instagram.com/m_rozenek/

Komentarze

Komentarze