Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała NAGIE POŚLADKI! Fani w szoku!

Małgorzata Rozenek-Majdan uwielbia eksponować swoją urodę i ciało. Jej Instagram aż kipi od ponętnych zdjęć, na których prezenterka z dumą prezentuje swoje ponętne krągłości. Czy aby jednak tym razem nie przesadziła?

Uwielbia się pokazywać

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bez wątpienia piękną i całkowicie świadomą swojej urody kobietą. Nic dziwnego, że prezenterka tak chętnie chwali się światu swoimi atutami. Czy aby jednak ostatnio nie przesadziła z prezentowaniem swojego ponętnego ciała?

Opublikowała zdjęcie ukazujące nagie pośladki

Gonia wrzuciła właśnie do sieci bardzo odważne zdjęcie. Widzimy na nim, jak pozuje w dużych czarnych butach i białej koszuli w apartamencie z widokiem na Pałac Kultury. Jednak to nie on skupia największą uwagę, a odsłonięty i zupełnie nagi pośladek gwiazdy.

„Gotowi na podbój świata?” – podpisała tajemniczo fotkę Rozenek-Majdan.

Czytaj też: Małgosia Rozenek-Majdan wstawiła zdjęcie Z WANNY! „Jak w trumnie” – skomentował fan

nagie
IG

Przegięła?

Niestety, nie wszystkim przypadła do gustu najnowsza fotka Małgosi. Byli tacy, którzy stwierdzili, że matka trójki dzieci nie powinna tak bardzo eksponować swojego ciała.

„Fajna z Pani babeczka, świetna figura, cudowna fotka, piękne buty, ale czuję się w obowiązku z sympatii (bo jakoś nikt się nie kwapi przy tych och i ach) szepnąć, że zapomniała Pani chyba ubrać coś, co zwyczajowo zajmuje miejsce między butami a koszulą”;

„No cóż Pani Małgosiu , już po czterdziestce to chyba jedyne co zostało to ziemia się nacierać 😂 ps. Ja bez ciąży nie moge się ogarnac by zacząć pracować na takie ciało 👏 brawo , jak dla mnie – mega Laseczka!”.

„Wydłużanie nóg korekta twarzy a potem w realu ..zonk 😂”.

„Weź się ubierz kobieto!!! W pewnym wieku nie wypada takiej foteczki wstawiać. Zero klasy, dopiero co małe dziecko Pani urodziła. Wstyd”;

„A co do komentarzy…. jakbym miała taka pupę to też bym tak pokazywała. Piękna sylwetka I tyle!”;

„Nie ma już Pani tych 25 lat, więc milej oglądałoby się ubraną bardziej stosownie do wieku. Ja wiem, że kontrowersja najbardziej się klika, ale naprawdę czy pieniądze są najważniejsze na świecie?” – pisali fani.

Zgadzacie się z tymi komentarzami?

Źródlo: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze