Małgorzata Rozenek naśladuje Annę Lewandowską? Zobaczcie, w czym pokazał się Henio Majdan!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku lat są w udanym związku. Doczekali się również potomstwa. Urodził im się bowiem  synek- Henio, który jest ich oczkiem w głowie. Małgorzata dumnie Henia nazywa dzidziusiem Majdana, a całą rodzinę „gangiem Majdana”. Ostatnio również zafundowała Heniowi oraz Radosławowi bardzo wyszukaną pamiątkę, co uwieczniła na zdjęciu. Fotografię wrzuciła na Instagrama.

Małgorzata bowiem zakupiła dla ich trójki koszulki sportowe. Były one w barwach Pogoni Szczecin, co celebrytka zamieściła w poście. Rodzina wyglądała bardzo korzystnie w granatowo-czerwonych barwach klubu. Ponadto na ich koszulkach widniał napis Majdan z nr 1 dla rodziców, a dla Henia z nr 2. Na wyjątkowo szczęśliwych wyglądali Radosław i jego synek Henio, który na zdjęciu jest w charakterystycznej pozie. Followersi pod zdjęciem zwrócili szczególną uwagę na wyjątkową urodę dziecka. Świadczą o tym m.in. takie komentarze: ” Jaki on wam się piękny udał, no po prostu słodziak”, „Henio jest śliczny chłopczyk”, „Śliczny ten Henryk”.

Małgorzata wydaje się naśladować bardzo znaną piłkarską rodzinę, jaką jest rodzina Lewandowskich. Anna i jej mąż również bardzo utożsamiają się z klubem piłkarskim Roberta- FC Bayern Monachium. W klubie tym Robert Lewandowski gra na pozycji 9, jako Napastnik. Ostatnio- 25 kwietnia i na Instagramie mogliśmy podziwiać jego córeczkę ubraną w barwy tego klubu. Co więcej ma ona napis Lewandowski 9. Robert zdjęcie podpisał następująco: Main support, co bardzo rozczuliło obserwujących. Również i żonę Annę mogliśmy kiedyś oglądać w sportowej koszulce, tym razem w biało-czerwonych barwach z napisem Lewandowski 9, co można zobaczyć na Instagramie Roberta.

W naszej opinii jedna i druga rodzinka pięknie prezentuje się w barwach klubów, z którymi byli lub są związani. Szczególnie wyjątkowo wyglądają dzieci, będące nieocenionym wsparciem dla ojców-piłkarzy.

Źródło:https:// www .instagram.com/m_rozenek/ https:// www .instagram.com/_rl9/

 

Źródło: https:// www.instagram.com/m_rozenek/
Źródło: https:// www.instagram.com/_rl9/

Komentarze

Komentarze