Małgorzata Rozenek po urlopie popędziła do SALONU URODY! Co poprawiła w WYGLĄDZIE?

Małgorzata Rozenek właśnie wróciła z gorących wakacji w Meksyku. Celebrytka nie marnowała czasu i szybko udała się do salonu piękności. Czy ingerowała w swój wygląd?

Zajęcia po urlopie

Małgorzata Rozenek wspólnie z mężem, Radosławem Majdanem i swoimi dziećmi, spędzała bajeczny urlop w gorącym Meksyku. Nie były to pierwsze wakacje celebrytów w tym kraju. Na co dzień Małgorzata Rozenek jest jedną z najjaśniejszych gwiazd stacji TVN. Prowadzi autorski program Rozenek Cudnie Chudnie, ma markę odzieżową i reklamuje liczne produkty w swoich mediach społecznościowych. Po urodzeniu synka Henryka, celebrytka postanowiła zrzucić trochę kilogramów i poprawić swoją figurę. Efektami metamorfozy swojej sylwetki, celebrytka chwaliła się na wakacjach w Meksyku. Jednak gdy wróciła do kraju swoje kroki skierowała do salonu piękności.

Uroda przede wszystkim

Gwiazda stacji TVN w swoich mediach społecznościowych zamieściła relację z wizyty w salonie piękności. Jakim zabiegom poddała się Małgorzata Rozenek? Tak mówiła w swojej relacji na Instagramie:

Już jesteśmy na polskiej ziemi i nie wiem czy to dobrze o mnie świadczy, ale to jest efekt tego, że jutro o 9 zaczynam sesję, pracę, pracę, pracę i nie miałam kiedy tego zrobić, więc z lotniska pierwsze kroki do salonu. Bo muszę Wam powiedzieć , że paznokcie mam już w takim stanie…no po prostu zrośniete do połowy płytki.

screen Instagram/Małgorzata Rozenek

Zadowolenie z zabiegu

Na koniec Małgorztaa Rozenek-Majdan pochwaliła się efektami zabiegu. Była bardzo zadowolona z tego, jak prezentowały się jej paznokcie. Na następny dzień celebrytka mogła spokojnie ruszyć do swoich zajęć.

screen Instagram/Małgorzata Rozenek

Źródło: Instagram/ Małgorzata Rozenek

Zdjęcia: screen Instagram/Małgorzata Rozenek

Facebook/Małgorzata Rozenek

Komentarze

Komentarze