Małgorzata Rozenek podjęła OSTATECZNĄ decyzję! Chodzi o jej najmłodsze dziecko…

Celebrytka ostatecznie uznała, że nie chce ochrzcić swojego najmłodszego syna, Henryka. Zdecydowała, że chłopiec, gdy dorośnie samodzielnie podejmie decyzję o ewentualnym chrzcie. Czy to słuszna decyzja Małgorzaty Rozenek?

Ostateczna decyzja

42-letnia celebrytka od jakiegoś czasu wahała się czy ochrzcić najmłodszego Henryka. Pojawiły się doniesienia, że wcześnie wybrała już rodziców chrzestnych dla najmłodszego dziecka. Jednak decyzja, jaką podjęła może zaskakiwać. Celebrytka uznała, że jednak nie chce ochrzcić Henia. Pozostawia mu ten wybór, gdy chłopiec będzie już dorosły.

Roczny Henio

Chłopiec niebawem skończy rok. Przyszedł na świat w czerwcu 2020 roku, w wyniku zapłodnienia metodą in vitro. Jego rodzice, długo starali się, żeby powiększyć swoją rodzinę. Po narodzinach Henryka, Małgorzata Rozenek często zamieszcza jego zdjęcia w swoich mediach społecznościowych.

Inne przekonania

Henio jest trzecim synem Małgorzaty Rozenek. Celebrytka za każdym razem wybierała metodę in vitro. Nie raz dziękowała lekarzom, że mogła zostać mamą. W rozmowie z Vivą powiedziała:

To wynika z prostej przyczyny. Kościół katolicki nie akceptuje metody in vitro, a dzięki temu trzech moich synów jest na świecie. Ciężko mi zabiegać o uczestnictwo w organizacji, które głosi także inne nieakceptowalne dla nas rzeczy. Mówię tu, między innymi o niewspieraniu środowisk LGBT czy tuszowaniu pedofilii.

screen Instagram/instagram.com/p/COxHu4rN71g/

Samodzielna decyzja

Małgorzata Rozenek ujawniła też, że tę ważną decyzję odnośnie wstąpienia do kościoła katolickiego pozostawia swojemu synkowi Heniowi. Jeśli chłopiec w przyszłości będzie chciał się ochrzcić, to nic nie stoi na przeszkodzie. Celebrytka nie będzie miała nic przeciwko temu. Rozenek w rozmowie z Vivą, powiedziała:

Zostawiamy decyzję naszemu synowi. Niech podejmie ją świadomie, gdy będzie pełnoletni.

Radosław Majdan, mąż celebrytki, dodał:

Jeżeli przeanalizuje to, o czym mówiła Małgosia i będzie sam chciał się ochrzcić, to to zrobi. A gdybyśmy zrobili to dziś, to mógłby kiedyś mieć o to do nas pretensje.

Czy Małgorzata Rozenek i jej mąż podjęli słuszną decyzję? Czy raczej się mylą? Jak uważacie?

screen Instagram/ instagram.com/p/CPG59EFhady/

Źródło: Viva

Zdjęcia: screen Instagram/ Małgorzata Rozenek-Majdan

Komentarze

Komentarze