Małgorzata Rozenek pokazała się w luksusowych klapkach! Cena? Lepiej nie pytaj!

Celebrytka nie oszczędza na swoich ubraniach i dodatkach. Lekką ręką wydaje na nie prawdziwą fortunę. Podobnie zrobiła z klapkami, na które przeznaczyła kwotę, za którą można kupić wakacje na południu Europy.

Ale Meksyk!

Małgorzata Rozenek-Majdan wypoczywa z rodziną w Meksyku. To już kolejny raz, gdy rodzina Majdanów wybrała ten kierunek podróży. Celebrytka chętnie dzieli się z internautami kadrami z egzotycznych wakacji. Pod palmami chętnie prezentuje się w strojach kąpielowych i chwali się swoją odchudzoną sylwetką. Ciężko na nią pracowała w programie Rozenek cudnie chudnie, który był emitowany na antenie stacji TVN.

Majątek za klapki

Jedno ze zdjęć zamieszczonych w mediach społecznościowych przez Małgorzatę Rozenek-Majdan, wywołało ogromne zaciekawienie jej fanów. Celebrytka pozuje na hotelowym leżaku, ubrana niczym syrena, a na nogach ma turkusowe, bogato zdobione klapki. Małgorzata Rozenek-Majdan pod zdjęciem napisała:

W morzu jest milion ryb, ale ja jestem syreną.

screen Instargram/Małgorzata Rozenek-Majdan

Fani dopytywali celebrytkę o klapki, które założyła. Okazuje się, że zaprojektowała je grecka projektantka Elina Linardaki. Oryginalne buty kosztują niemal 1600 złotych, czyli tyle co tygodniowy pobyt jednej osoby w słonecznej Grecji. Bogato zdobione klapki, które założyła Małgorzata Rozenek-Majdan, można kupić w luksusowym butiku w stolicy. Jednak aktualnie klapki zniknęły już ze sprzedaży. Czyżby ostatnią parę drogich butów, kupiła właśnie żona Radosława Majdana? Czy te klapki są warte swojej ceny, jak uważacie?

screen Instagram/Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Komentarze

Komentarze