MAŁGORZATA ROZENEK przerywa milczenie nt ciąży! Zdobyła się na ODWAŻNE WYZNANIE!

Co jakiś czas w mediach pojawiają się pogłoski o domniemanej ciąży PERFEKCYJNEJ PANI DOMU- tzn. Małgorzaty Rozenek- Majdan. Wszyscy fani czekają z niecierpliwością, aż Małgosia i jej mąż Radosław Majdan, potwierdzą radosną nowinę.

Małgorzata Rozenek- Majdan nie kryje się z tym, że jej ogromnym marzeniem jest powiększyć rodzinę. Jakiś czas temu Małgosia pojawiła się w programie Onet Rano. W rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem wyznała, że aktualnie jej praca zawodowa dostosowana jest do planów rodzicielskich. To dla niej i męża prawdziwy priorytet.

„Bardzo dużo teraz dzieje się w naszym życiu” – powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan.

„Myślę, że wszyscy już wiedzą, o co chodzi. To są nasze plany rodzicielskie i to jest coś, do czego teraz cała moja praca zawodowa jest dostosowana(…)Przy kolejnym dziecku, jeśli Bóg da, chciałabym również mieć przynajmniej pół roku przerwy – ogłasza. W każdej ciąży tyłam 30 kilogramów, więc nie wiem, czy bym chciała tak od razu wyjść, więc musiałabym mieć tę chwilę czasu. Ale to nie jest ważne. Ważne jest, żeby wyszło”- kontynuowała.

„Tyle jednak przed nami i cieszę się bardzo. Najważniejsze jest teraz to, żeby wyszło i zobaczymy. Jeżeli już szczerze rozmawiamy, to już pół roku starań mam za sobą. My działaliśmy cały czas od momentu powrotu z planu ‘Iron Majdan’” – przyznała w rozmowie z dziennikarzem.

Zobacz też: ROZENEK pokazała ZDJĘCIE z dzieciństwa. Internauci w SZOKU: “Wow, to ty?”

Źródło: Onet Rano

Źródło zdjęcia: Instagram

 

Komentarze

Komentarze