Małgorzata Rozenek przeżyła SZOK! Jej syn ściągnął sobie na telefon…

Bycie rodzicem to nie „bułka z masłem”. Przekonała się o tym ostatnio Małgorzata Rozenek, której syn postanowił ściągnąć sobie na telefon…

Dumna mama

Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch synów – 9-letniego Tadeusza i 13-letniego Stanisława – którzy są owocem jej związku z aktorem Jackiem Rozenkiem. Gwiazda TVN niedługo zostanie po raz kolejny mamą. Małgosia i jej mąż Radosław Majdan będą mieli synka!

Czujność to podstawa

Małgorzata Rozenek ma już spore doświadczenie jako mama – w końcu jest mamą dwóch synów. Gwiazda TVN doskonale wie, że bycie rodzicem wymaga nie tylko ogromnego poświęcenia, ale i uwagi. Warto też zachować czujność. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o to, co nasze pociechy robią w internecie!

Czytaj też: Małgorzata Rozenek-Majdan ZNÓW opublikowała zdjęcie BEZ brzuszka! Internauci grzmią!

syn
IG

Nakryła syna na…

Ostatnio Małgosia nakryła swojego syna na czymś, co ją zszokowało! Okazuje się, że Staś ściągnął na swój telefon bardzo drogą grę, za którą musiała oczywiście zapłacić jego słynna mama. Kiedy Gonia zobaczyła rachunek, wprost zdębiała! Postanowiła od razu działać i…

Zainstalowała w swoim telefonie…

Małgosia bez wahania zainstalowała w swoim telefonie system kontroli rodzicielskiej, żeby wiedzieć dokładnie, co jej pociechy robią w sieci i nie narażać się więcej na tak wysokie koszta.

„Gdy moi synowie chcą ściągnąć jakąś grę na telefon, dostaję powiadomienie i muszę na to wyrazić zgodę” – zdradziła Rozenkowa.

Słusznie zrobiła?

Czytaj też: Polska szkoła bagatelizuje KORONAWIRUSA? Dzieci pojechały na wycieczkę aż do…

syn
IG

Źródło: Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze