Małgorzata Rozenek PRZEŻYŁA SZOK w Meksyku! „Myślałam, ŻE TO PTAK K*RWA”

Małgorzata Rozenek cieszy się wspólnie ze swoją rodziną z wakacji w Meksyku. Jednak nie wszystko przebiega po myśli celebrytki. Ostatnio przeżyła koszmar, który relacjonowała w swoich mediach społecznościowych.

Ale Meksyk!

Celebrytka razem ze swoim mężem, Radosławem Majdanem, dziećmi, a także opiekunką dzieci, spędza urlop w Meksyku. Małgorzata Rozenek przygotowuje się tam do pewnego projektu zawodowego, ale znajduje tez czas na błogi relaks. Rodzinnymi chwilami w gorącym Meksyku prezenterka dzieli się w swoich mediach społecznościowych. Jej fani mogą śledzić czas spędzany z bliskimi, kąpiele czy relaks na plaży.

Owady w bungalowie

Celebrytka wspólnie z bliskimi mieszka w bungalowie. Jednak pierwsza noc Majdanów nie należała do łatwych. Okazało się, że w wynajętym domku jest dużo owadów. Małgorzata Rozenek bardzo to przeżyła. Przez dziwne odgłosy, które wydawały owady, nie mogła spać. Tak opisywała sytuację:

Słyszycie, jak to wszystko świergoli? Ale to jest nic! Tam było tyle owadów! My nie wiedzieliśmy, bo jak weszliśmy do domku ze strzechy krytej, to było ciemno. Dopiero rano zobaczyliśmy szczeliny nierówne, ile tam było ciem, jakiś robaków… Dobrze, że spaliśmy pod moskitierą, ale ja cała noc nie mogłam zasnąć, bo nie wiedziałam skąd to przylatuje.

screen Instagram/Małgorzata Rozenek

Strach o dziecko

Małgorzata Rozenek bardzo bała się o najmłodszego synka Henia. Jej mąż Radosław Majdan tez był pełen obaw o chłopca. Celebrytka relacjonowała:

Potem było tak, że jeszcze jakieś takie dźwięki, jak ptaki siadały na dachu, to takie miałaś wrażenie jakby ci siadał na głowie! Ja się co chwilę budziłam, bo bałam się, że moskitiera się rozsunie i coś na Henia wejdzie. Radzio to samo!

screen Instagram/Małgorzata Rozenek

Koszmarna ćma

Jednak na tym koszmar celebrytki się nie skończył. Małgorzata Rozenek dokonała strasznego odkrycia. Opowiadała:

Tu jest tyle słuchajcie żyjątek, ptaków robaków, wszystkiego! Tu jest tyle różnych zwierząt na tej podłodze i w ogóle… Gdzieś tu była taka ćma, że ja przez moment myślałam, że to ptak k*rwa!

Współczujecie Małgorzacie Rozenek takich przeżyć? Wygląda na to, że na prawdę najadła się strachu.

Źródło: Instagram/Małgorzata Rozenek

Zdjęcia: Instagram/Małgorzata Rozenek

Facebook/Małgorzata Rozenek

Komentarze

Komentarze