Małgorzata Rozenek wkrótce powita nowego członka rodziny?! To już pewne!

Rodzina Małgorzaty Rozenek już wkrótce się powiększy. Czy celebrytka i jej bliscy będą cieszyć się z obecności nowego pupila? Syn celebrytki uchylił rąbka tajemnicy.

Rodzina coraz większa

Małgorzata Rozenek ma trzech synów i doskonale sobie radzi w roli mamy. Celebrytka jest mamą 15-letniego Stanisława, 11-letniego Tadeusza i rocznego Henryka. Celebrytka i jej bliscy chętnie dzielą się w mediach społecznościowych chwilami ze wspólnego życia. Przed internautami nie mają właściwie żadnych tajemnic. Celebrytka chętnie opowiadała jak dzieci radzą sobie w szkole i jak wygląda organizacja życia rodziny. Małgorzata Rozenek zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post:

Moje dzieci przez to, że od 3 roku życia chodzą do tej samej szkoły, to nie jest dla nich jakaś wielka zmiana systemu edukacji, wiedzą dokładnie gdzie idą, znają swoich nauczycieli, wiedzą jak to wygląda i cieszą się kolegami przede wszystkim.

screen Instagram/ Małgorzata Rozenek

Nowy domownik

Wraz z nowym rokiem szkolnym w rodzinie celebrytki ma się pojawić też nowy domownik. Mowa o wierzchowcu, którym zachwyciła się celebrytka i postanowiła kupić pięknego konia. Sama celebrytka nie zdradza szczegółów na temat planowanego zakupu konia. Syn celebrytki był bardziej wylewny i w rozmowie z internautami wyjawił pewne szczegóły. Jednak pytanie przesłał do swojej mamy. Ta natomiast nie potwierdziła informacji o zakupie konia.

Facebook/Małgorzata Rozenek-Majdan

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcia: Instagram/Małgorzata Rozenek; Facebook/Małgorzata Rozenek

 

Komentarze

Komentarze