Małgorzata Rozenek z rodziną JUŻ PO WIGILII! Relacjonowali wszystko w sieci!

Małgorzata Rozenek i jej najbliżsi zasiedli do wigilijnego stołu 14 grudnia. Swoją kolację wigilijną relacjonowali w internecie. Według Majdanów nie data jest ważna, a ludzie.

Wigilia 14 grudnia

Małgorzata Rozenek zaczęła przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia z początkiem grudnia. Jej dom został udekorowany, a w salonie stanęła okazała choinka. Celebrytka oczywiście pokazała wszystko w sieci. Wigilię zaplanowała trochę wcześniej niż tradycyjnie, czyli nie 24 grudnia. Małgorzata Rozenek kolację wigilijną zorganizowała już 14 grudnia. Wczorajszy wieczór celebrytka spędziła w gronie najbliższych sobie osób. Podczas kolacji Majdanowie i ich goście robili zdjęcia, które opublikowali w swoich mediach społecznościowych.

Instagram/ Małgorzata Rozenek

Inne święta

Małgorzata Rozenek zamieściła taki oto wpis:

Ach co to była za Wigilia…bo kto powiedział, że musi być 24.12? Nie data jest ważna a ludzie. Ok, chyba nie wyjaśniłam z różnych powodów. Nie mogliśmy się spotkać z różnych powodów 24.12 a lepiej się spotkać wcześniej niż wcale i dlatego zrobiliśmy sobie wcześniejszą wigilię. Najważniejsze to być razem.

Jednak internauci bardzo surowo ocenili wcześniejsze święta celebrytki i jej bliskich. Pisali w komentarzach:

Wigilia…Noc oczekiwania na narodziny Jezusa, jak może być wcześniej skoro urodził się 25 grudnia? Raczej w tym przypadku data jest istotna…

Wszystko już nie ma znaczenia jak widać na załączonym obrazku! Smutne to…

A co to za Wigilia? No tak dla tych, którzy nie chrzczą dzieci, data jest nie ważna. Tylko jakie śięta Pani obchodzi?

Co myślicie o wcześniejszej Wigilii Małgorzaty Rozenek? Internauci mają rację czy nie?

Źródło: Instagram/ Małgorzata Rozenek

Zdjęcia: Instagram/ Małgorzata Rozenek

 

Komentarze

Komentarze