Małgorzata Rozenek z rodziną przesyłają świąteczne życzenia z Tajlandii!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w tym roku wcześniej urządzili Wigilię. Teraz odpoczywają w Tajlandii i składają stamtąd życzenia.

Wakacje w Tajlandii

Małgorzata Rozenek, jej mąż i dzieci tegoroczną Wigilię urządzili dwa tygodnie wcześniej. Wszystko dlatego, że chcieli spotkać się z bliskimi, a w tym roku w okresie Bożego Narodzenia polecieli na rajskie wakacje. Odpoczywają właśnie w Tajlandii. Celebryci korzystają ze słońca i ładują akumulatory na nadchodzący rok. Jednak nie zapominają o swoich licznych fanach.

Życzenia z Tajlandii

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przygotowali specjalne życzenia dla swoich fanów. Co prawda celebrytka zapowiadała, że oderwie się w tym czasie od telefonu i mediów społecznościowych, ale jednak długo nie wytrzymała. Efektem tego są życzenia bożonarodzeniowe. Celebryci przesyłają je do Polski wprost z egzotycznej plaży. Małgorzata Rozenek napisała:

Wiary, która odmieni nasze serca, nadziei, że jutro będzie lepsze, miłości, która przetrwa najgorsze momenty w życiu. I zdrowia, którego wszyscy potrzebujemy, albo jak to mawiają Górale: zdrowia, zdrowia i jeszcze raz pieniędzy. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Instagram/ Małgorzata Rozenek

Jak Wam się podobają życzenia od Małgorzaty Rozenek i jej rodziny?

Źródło: Instagram/ Małgorzata Rozenek

Zdjęcie: Instagram/ Małgorzata Rozenek

Komentarze

Komentarze