Małgorzata Rozenek z rodziną zarobiła majątek na dubbingu! Zgadniesz o ile się wzbogacili?!

Małgorzata Rozenek zadbała o to, żeby jej najbliżsi zarobili niezłą sumkę. Celebrytka, jej mąż Radosław oraz synowie Stanisław i Tadeusz podłożyli głosy do filmu animowanego Krudowie 2: Nowa Era. Rodzina celebrytów zgarnęła majątek.

Współpraca rodzinna

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej popularnych prezenterek w Polsce. Aktywnie działa też w mediach społecznościowych. Ze swoimi fanami dzieli się prywatnymi sprawami i pokazuje życie swojej rodziny. Rozenek nie tylko prowadzi programy telewizyjne, ale stworzyła też własną markę odzieżową. Ostatnio wspólnie z rodziną zaangażowała się w podłożenie głosów do filmu animowanego. Celebrytka w swoich mediach społecznościowych napisała:

To była wspaniała przygoda uwielbiam pracować z całą rodziną i muszę powiedzieć, że nie możemy doczekać się premiery  29.05.2021 w kinach w całej Polsce  #krudowie2.

Gruba kasa

Rodzina Majdanów zgarnęła niezłą sumkę za dubbing. W projekt byli zaangażowani sławni rodzice, jak i ich pociechy. Jeden z informatorów, który pracował przy dubbingu, powiedział:

Małgorzata wkręciła w projekt całą rodzinę. Za dubbing i obiecaną producentowi promocję animacji w social mediach zarobili 100 tysięcy złotych.

Jest to naprawdę wysoka stawka. Zawodowi aktorzy, którzy na co dzień trudnią się dubbingiem, zarabiają o wiele mniej pieniędzy. Mogą  zgarnąć najwyżej kilka tysięcy złotych. Małgorzacie Rozenek udało się wywalczyć prawdziwą fortunę dla siebie i swojej rodziny.

Czy celebrytka ma głową do interesów? Oceńcie sami.

Facebook/Małgorzata Rozenek-Majdan

Źródło: Jastrząb Post

Zdjęcia: Instagram, Facebook

Komentarze

Komentarze