MAŁGORZATA SOCHA pokazała się NA INSTAGRAMIE BEZ… Co na to JEJ FANI?

Małgorzata Socha to znana i lubiana aktorka. Popularność przyniosła jej rola Violetty Kubasińskiej w produkcji BrzydUla. Wystąpiła również w serialu Przyjaciółki. Aktorka chętnie publikuje zdjęcia i relacje na Instagramie. Ostatnio wrzuciła na swój profil film, w którym widzimy ją u boku projektanta Łukasza Jemioła. 

„Poniedziałki w korku 🚘 w doborowym towarzystwie @lukaszjemiol & w świetnym samochodzie @jaguarpolska a Jak Wy radzice sobie z korkami i poniedziałkiem :)?”- taki podpis pojawił się tuż obok zamieszczonego nagrania.

Fanom spodobała się jednak inna kwestia! Okazuje się, że Małgosia pokazała się fanom bez makijażu, co spotkało się z ich pozytywnym odbiorem. Postanowili podzielić się miłymi spostrzeżeniami. Według nich aktorka wygląda bardzo młodo i promiennie. Przypominamy, że w tym roku Małgosia skończyła 38 lat!

„Pani Małgosiu super, Pani wygląda”, „W ciąży ładna po ciąży pogodna super mama”, „Czas się dla Pani zatrzymał. Pięknie Pani wygląda!”, „Pani Małgosiu ślicznie Pani wygląda tak młodziutko”- pisali zachwyceni obserwujący.

To prawda! Małgosia wygląda naprawdę rewelacyjnie i jak widać, czas działa jedynie na jej korzyść 🙂

https://www.instagram.com/p/BqpdPsHgq_9/

Zobacz też: Nie do wiary! MAŁGORZATA SOCHA pierwszy raz POKAZAŁA malutkiego SYNKA

Źródło: Instagram @malgosia_socha

Źródło zdjęcia: Instagram @malgosia_socha

Komentarze

Komentarze