Małżeństwo Beaty Kozidrak zniszczył nałóg! Ratowała ją córka!

Piosenkarka po raz pierwszy zdradza szczegóły wspólnego życia w autobiografii zatytułowanej „Beata. Gorąca krew”. Beata Kozidrak nigdy dotąd, nie była tak szczera.

37 lat małżeństwa

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli małżeństwem przez 37 lat. Wspólnie doczekali się dwóch córek, Kasi i Agaty. Mąż piosenkarki towarzyszył jej też na polu zawodowym. Był menadżerem zespołu Bajm. W życiu prywatnym po latach zaczęło się psuć. Beata Kozidrak tak to opisuje:

Kiedy w nasze szalone, ale długo szczęśliwe życie wdarł się nałóg, robiłam wszystko, aby pomóc Andrzejowi. To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać : pełnoletnia córka w tym czasie stała się moją przyjaciółką i wielkim wsparciem”

Odejście od męża

Beata Kozidrak po latach wspólnego życia z mężem Andrzejem Pietrasem musiała zdecydować się na życie z dala od niego. Zamieszkała w tym czasie z młodszą córką, swoją mamą Alicją i bratem Jarosławem. Wspierała ją starsza córka i siostra Mariola. Mogła liczyć na bliskich w tym trudnym dla siebie czasie. Pol latach wspomina, że odejście od męża i decyzja o rozwodzie była trafnym wyborem. Nie można na siłę nikomu pomóc, gdy wybiera nałóg, zamiast wspólnego życia. Beata Kozidrak podkreśla, że w jej autobiografii znajdą się szokujące informacje na temat jej rozwodu. Fani mogą się zdziwić.

źródło: se.pl

zdjęcie: Beata Kozidrak/Facebook

Komentarze

Komentarze