Mama kąpała trójkę swoich dzieci! W pewnym momencie STAŁO SIĘ COŚ STRASZNEGO

Dla każdej mamy dzieci są najważniejsze i każda zrobiłaby wszystko, by jej pociechy były całe i zdrowe. Ta rodzicielka przeszła istne piekło, gdy kąpała trójkę swoich dzieci. W pewnym momencie stało się coś strasznego i niespodziewanego. Gdyby nie natychmiastowa reakcja ojca dzieci, mogłoby dojść do tragedii…

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Jaśle na Podkarpaciu w mieszkaniu jednego z bloków przy ulicy Metzgera. Był już późny wieczór. Mama kąpała swoje trzy córeczki w wieku 4, 6 i 10 lat. W pewnej chwili stało się coś, czego kobieta kompletnie się nie spodziewała. Ciała dziewczynek zdrętwiały, przeszło przez nie mrowienie. Matka szybko zdała sobie sprawę, że doszło do porażenia prądem. Jak wiemy, porażenie prądem w wodzie jest śmiertelnie niebezpieczne. 28-letnia mama zachowała zimną krew i natychmiast wezwała ojca dzieci. Mężczyzna szybko wyłączył zasilanie w całym mieszkaniu.

Zobacz również: Atak labradora na 9-latkę! 

Nie wiadomo jak zakończyłaby się ta historia, gdyby nie szybka reakcja rodziców. Na szczęście dzieciom nic się nie stało. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, a dziewczynki zostały dokładnie przebadane przez lekarza. Niedługo później trafiły do szpitala w celu dokładniejszej obserwacji. Okoliczności zdarzenia są weryfikowane przez policję. Wiele wskazuje na to, za wypadek odpowiedzialna była usterka w instalacji elektrycznej piecyka gazowego.

Prosimy, uważajcie na siebie i swoje dzieci. Warto co jakiś czas sprawdzać instalację elektryczną w mieszkaniu, aby zapobiec podobnym tragediom.

Źródło: Pikio

Zobacz też: Jak wzmocnić relacje ojciec-syn? Podpowiadamy!

 

 

Komentarze

Komentarze