Marcela Leszczak DEFINITYWNIE rozstała się z Michałem Koterskim! „Boję się, że nie spotkam drugiej połówki”

Związek Marceli i Michała przeszedł już do historii. Para podjęła decyzję o rozstaniu. Modelka zamieszkała z synkiem w nowym mieszkaniu. Niestety towarzyszą jej pewne wątpliwości. Czy spotka jeszcze miłość?

Nowy rozdział

Marcela Leszczak i Misek Koterski nie są już razem. Synek pary, Fryderyk zamieszkał z mamą w ich nowym mieszkaniu. Modelka pochwaliła się niewielkim lokum, w którym zaczyna swoje nowe życie bez Michała Koterskiego. O swoim nowym mieszkaniu powiedziała:

Niestety mieszkania bardzo poszły w górę i kiedyś kupiłabym mieszkanie na tej ulicy 200-300 tysięcy taniej. Miałam w planie kupić większe, ale może kiedyś, jak stworzę większą rodzinę, to będziemy mieli”

 

Rozstania i powroty

Marcela Leszczak z Michałem Koterskim tworzyli parę od ponad czterech lat. Wzbudzali spore zainteresowanie prasy kolorowej. Po miesiącu randkowania Koterski poprosił Leszczak o rękę. Modelka przyjęła oświadczyny. Niedługo potem na świat przyszedł ich syn Fryderyk. Kilkakrotnie pojawiały się informacje o kryzysie w związku celebrytów. Marcela i Michał już wcześniej na pewien czas się rozstawali. Teraz zrobili to definitywnie.

Obawy znanej mamy

Modelka zdradziła, że mam pewne obawy co do swojej przyszłości. W rozmowie z fanami powiedziała:

Mam poczucie niezależności i ogromne wsparcie ze strony rodziców. To daje mi poczucie bezpieczeństwa. Bardziej się boję, że nie spotkam drugiej połówki. Gdzie jesteś?!

Fani byli tez ciekawi czy synek pary, Fryderyk odnalazł się po rozstaniu rodziców. Z tym nie było większego problemu. Leszczak uspokajała:

Frysio długo funkcjonuje na dwa domy, więc na ten moment wydaje mu się to normalne. To jest straszne, bo nie ma prawidłowego wzorca w tej kwestii, ale kiedyś porozmawiamy na ten temat”

Modelka twierdzi, że najważniejsze jest, by żyć w zgodzie i harmonii.

źródło: Instagram

zdjęcia: Facebook, Instagram

Komentarze

Komentarze