Marcelina Zawadzka pokazała PÓŁNAGIE pośladki! Komentarz fana BEZBŁĘDNY!

Marcelina Zawadzka pochwaliła się nową sesją zdjęciową. Na pierwszym planie widzimy jej pośladki w podartych spodniach. Kontrowersyjne zdjęcie komentowali jej fani. Nie wszystkim się podobało.

Marcelina i afera

Marcelina Zawadzka przestała się pojawiać jako prowadząca w programie Pytanie na śniadanie. Stało się to za sprawą afery z podatkiem VAT, w którą jest zamieszana modelka. Zawadzka szybko odnalazła się jednak w wirtualnym świecie i zaczęła z niego czerpać korzyści. Cieszyła się też licznymi, wakacyjnymi wyjazdami. Wolny czas spędzała w Tulum, a potem w Kalifornii. Ze wszystkich swoich wojaży pokazywała zdjęcia w modnych stylizacjach.

screen Instagram/Marcelina Zawadzka

Ale wspomnienia!

Marcelina Zawadzka w kraju przebywa już od kilku tygodni. Jednak wydaje się, że była Miss Polonia 2011 wciąż żyje kalifornijskimi wspomnieniami. 32-latka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie w promieniach słońca. Zawadzka założyła podarte dżinsy. Modelka na fotografii eksponuje wypięte pośladki w podartych spodniach. Ma na sobie jeszcze mocno wycięty top w panterkę. O kalifornijskiej sesji, Zawadzka napisała:

Dawno zapomniałam o tych zdjęciach!

screen Instagram/Marcelina Zawadzka

Reakcja fanów

Zdjęcie zrobiło duże wrażenie na fanach byłej Miss Polonia. Niektórzy z nich wykazali się szczególną troską i zaproponowali pomoc. Wszystko przez widoczne dziury w odzieży. Pisali:

Pięknie, tylko, że spodnie do krawcowej trzeba oddać

Spodnie Ci pękły…

Jeżeli nie stać Cię na spodnie, to mogę kupić…

A Wam jak się podoba stylizacja Marcelina Zawadzkiej wprost z Kalifornii?

screen Instagram/Marcelina Zawadzka

Źródło: Instagram/ Marcelina Zawadzka

Zdjęcia: screen Instagram/Marcelina Zawadzka

Komentarze

Komentarze