Marcin Maciejczak wygrał „The Voice Kids 3”. Zobaczcie jego pierwszy teledysk!

13-letni Marcin Maciejczak z niewielkiego Bartochowa w gminie Warta, wygrał „The Voice Kids 3”. W sieci ukazał się już jego pierwszy singiel! Posłuchajcie i obejrzyjcie teledysk do utworu!

Kim jest Marcin Maciejczak?

Marcin Maciejczak to 13-latek, który wygrał 3. edycję popularnego programu rozrywkowego „The Voice Kids”.  Chłopak należał do drużyny Dawida Kwiatkowskiego i od samego początku był uznawany za faworyta. W sieci ukazał się już jego pierwszy singiel! Posłuchajcie i obejrzyjcie teledysk do utworu „Jak Gdyby Nic”.

Czytaj też: Nieuleczalna choroba gwiazdy „The Voice”! Chodzi o znaną…

Finał „The Voice Kids”

Wczoraj wieczorem odbył się wielki finał trzeciej edycji ”The Voice Kids”. Program wygrał 13-letni Marcin Maciejczak, który w ścisłym finale pokonał Natalię Kawalec i Hanię Sztachańską. Warto dodać, że to pierwszy chłopiec, który wygrał polskie „The Voice Kids”!

Od początku był faworytem

Marcin zaskarbił sobie sympatię widzów swoją skromnością i nieprawdopodobnie pięknym głosem. Od początku też był uznawany za jednego z faworytów, a wszystko za sprawą jego fenomenalnego występu na przesłuchaniach w ciemno, podczas którego zaśpiewał piosenkę „I’ll Never Love Again” Lady Gagi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Nagranie zostało obejrzane w sieci ponad 2,5 miliona razy!

Już doceniono go za granicą

Marcin został już doceniony za granicą. W styczniu jego występ pojawił się w globalnym podsumowaniu przygotowanym przez kanał „Best of The Voice Kids” w serwisie YouTube. Znalazło się w nim 10 najpopularniejszych występów z różnych edycji „The Voice” na całym świecie. Dodajmy, że w podsumowaniu pojawił się też występ Roksany Węgiel z przesłuchań w ciemno.

Lubicie Marcina? Cieszycie się z jego wygranej?

Źródło: RMF

Zdjęcie: Instagram

Komentarze

Komentarze