Margaret jest W CIĄŻY?! Tylko spójrzcie na TO zdjęcie!

Czy Margaret spodziewa się swojego pierwszego dziecka? Tylko spójrzcie na zdjęcie, które właśnie opublikowała w sieci…

Margaret jest w ciąży?

Margaret pracuje obecnie na planie swojego najnowszego teledysku, jednak nie to wzbudziło największą sensację wśród internautów. Gwiazda opublikowała w sieci fotkę, która została wykonana podczas backstage’u klipu. Widzimy na niej wyraźnie zaokrąglony brzuszek piosenkarki. Czy Margaret jest w swojej pierwszej ciąży?

„Dobrze mi tez na drugim planie 😚 już niedługo singiel od @annapham_music, która dołącza do @gajahornbyrecords. Tu podczas sesji wizerunkowej dla Ani, kiedy byłam statywem 😇” – podpisała fotkę młoda artystka.

Czytaj też: Jennifer Lopez naprawdę TO na siebie założyła?! Jej nogi…

ciąży
IG

Szał wśród fanów

Tajemnicze zdjęcie nie umknęło uwadze fanów piosenkarki, którzy natychmiast zaczęli pytać ją w komentarzach, czy jest w ciąży.

„Czy ja dobrze widzę? Jesteś w ciąży?”, „Sorki, może nie mam racji, ale chyba jesteś w ciąży… Albo tak dziwnie sukienka jest ułożona”, „Też się przyglądała cztery razy i nie wiem, co o tym sądzić. Byłoby super” – pisali obserwatorzy byłej jurorki „The Voice of Poland”.

Warto dodać, że Margaret pobrała się w ubiegłym roku z Piotrem Kozieradzkim, który znany jest jako KaCeZet. Czyżby para właśnie zdecydowała się na dziecko?

Czytaj też: Urodziła dziecko, które było „W CIĄŻY”! Lekarze przeżyli SZOK!

Źródło/zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze