Marianna Schreiber mówi o ROZWODZIE! Co planuje żona polityka PIS?!

Marianna Schreiber śmiało wyraża swoje poglądy polityczne. Te różnią się od poglądów jej męża, który jest politykiem partii rządzącej. Czy dojdzie do rozwodu między małżonkami. Celebrytka ujawnia prawdę.

Niedoszła „Top Model”

Marianna Schreiber marzyła o karierze modelki. Wystartowała w programie Top Model, który emitowany jest na antenie stacji TVN. Schreiber dość szybko opuściła popularny program, jednak na stałe zagościła w rodzimym show biznesie. 28-letnia żona polityka Prawa i Sprawiedliwości wygłasza poglądy, które są inne od tych głoszonych przez jej męża. To przysparza celebrytce licznych rodzinnych problemów. Ostatnio żaliła się w mediach społecznościowych, że rodzina męża nie zaprosiła jej na kolację wigilijną.

Będzie rozwód?

Kontrowersyjne poglądy żony wiceministra- Łukasza Schreibera sprawiają, że o Mariannie Schreiber jest coraz głośniej. Ostatnio celebrytka podziękowała prezydentowi Andrzejowi Dudzie za zawetowanie ustawy medialnej. Oczywiście zrobiła to w mediach społecznościowych. Celebrytce światopoglądowo jest zdecydowanie bliżej do opozycji niż do partii rządzącej. Czy to ma wpływ na jej małżeństwo i kryzys w związku? Ostatnio Marianna Schreiber odpowiadała na pytania internautów i została zapytana o swoje małżeństwo i o rozwód. Celebrytka tak mówiła o relacji ze swoim mężem:

Sinusoidalna…, ale dajemy radę szybko zamieniać gorsze chwile na lepsze.

Internauta zapytał:

Bomba medialna w styczniu? Rozwód?

Marianna Schreiber odpowiedziała:

Nie…rozwód nie. Nie będzie rozwodu.

Źródło: Pudelek

Zdjęcie: Facebook/ Marianna Schreiber

Komentarze

Komentarze