Marianna Schreiber nie spędzi świąt z rodziną! Bliscy nie chcą jej widzieć!

Marianna Schreiber ujawniła, że polityczna rodzina jej męża nie chce z nią usiąść przy wigilijnym stole. Celebrytka dostała od nich zakaz uczestniczenia w świętach. Co zrobi Marianna Schreiber?

Sprawa polityczna

Marianna Schreiber jest aspirującą modelką i wygląda na to, że coraz bardziej popularną celebrytką. Do tego żoną ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego. Schreiber krytycznie wypowiada się o polityce partii rządzącej. Celebrytka od początku prowadzi polityczną wojnę ze swoim mężem. Uczestniczyła w protestach przeciwko ustawie” Lex TVN” i wypowiadała się krytycznie o ustawie. Bez wiedzy męża, który jest politykiem w rządzie Prawa i Sprawiedliwości, Marianna Schreiber wzięła udział w programie „Top Model”, który jest emitowany na antenie stacji TVN.

Święta bez rodziny

Marianna Schreiber szybko i w sposób kontrowersyjny zaistniała w rodzimym show biznesie. Żona ministra słynie z odważnych kreacji i ostrych wypowiedzi wobec partii rządzącej. Takie zachowanie zapewne nie podobało się rodzinie od strony męża. Celebrytka poinformowała:

W rodzinie politycznej jesteś zaproszony na święta, gdy prezentujesz te same poglądy. W przeciwnym razie, okazuje się, że nie zasługujesz na miejsce przy stole.

Rodzina męża celebrytki od lat jest związana z polityką. Teść Marianny przez lata zasiadał w ławach sejmowych, a teraz jest marszałkiem województwa łódzkiego.

Komentarze w sieci

Wpis celebrytki spotkał się z odzewem internautów. Niektórzy pisali:

Pani Marianno, uciekaj z tej patologii, a mąż sam zrozumie w jakim bagnie politycznym tkwi.

Nie ma sensu tkwić wśród takich ludzi, szkoda życia.

Słowa Marianny Schreiber skomentował tez Tomasz Lis. Na Twitterze napisał:

Przykre. Wyrazy współczucia. Ale Jezus w święta przychodzi do wszystkich.

Źródło: Pomponik

Zdjęcie: Facebook/ Marianna Schreiber

Komentarze

Komentarze