Marta i Paweł ZARĘCZYLI SIĘ! Planują już dzieci!

Marta i Paweł to jedna z najbardziej lubianych i popularnych par z programu „Rolnik szuka żony”. Zakochani zaręczyli się i myślą już o dzieciach. Kiedy ślub?

Miłość z telewizji

Podczas świątecznego wydania programu „Rolnik szuka żony” prowadząca Marta Manowska odwiedziła uczestników lubianego show. Trafiła między innymi do Marty i Pawła. Para podbiła serca widzów naturalnością i miłością, która narodziła się między nimi. Aktualnie Marta i Paweł remontują dom i się urządzają. W ich gniazdku widać elementy cegieł i białe ściany. Zakochani uczestnicy przyznali, że na razie żyją „na walizkach”.

Zaręczyny

Marta i Paweł zaręczyli się. Wybranka Pawła opowiedziała, w jaki sposób rolnik poprosił ją o rękę. Paweł planował to podczas wakacyjnego wyjazdu, ale wtedy się nie udało. Oświadczył się przy innej okazji, a właściwie bez okazji. Okazało się, że tego dnia Marta miała ciężki dzień w pracy. Poprosiła ukochanego, żeby kupił mopa, co ten zrobił bez namysłu. Wrócił do domu z zakupem i powiedział, że oprócz mopa ma coś jeszcze. I w taki sposób przebiegły oświadczyny rolnika.  Jednak to nie koniec zmian w życiu zakochanych. Przygarnęli oni pieska, który przybłąkał się do nich.

Kiedy ślub?

Narzeczeni planują ślub. Chcieliby stanąć na ślubnym kobiercu na wiosnę przyszłego roku. Pytana o datę, Marta odpowiedziała:

Nie chciałabym tańczyć z brzuchem na własnym weselu.

Czy to oznacza, że zakochani niedługo też zostaną rodzicami? Tego nie zdradzili. Wiadomo jednak, że poważnie myślą o powiększeniu rodziny.

Źródło: Rolnik szuka żony

Zdjęcie: Facebook/ Rolnik szuka zony TVP

Komentarze

Komentarze