Marta Kaczyńska chwali się prezentem od męża. Kryzys między nimi zażegnany ?

O małżeństwie Marty Kaczyńskiej mówiło się, że przeżywa kryzys. Jednak to tylko plotki. Kaczyńska pokazuje piękny bukiet od ukochanego. Mąż zdobył się na romantyczny gest.

Do trzech razy sztuka

Marta Kaczyńska trzy razy wychodziła za mąż. Z drugim mężem, Marcinem Dubienieckim poznali się na Uniwersytecie Gdańskim. W 2007 roku zdecydowali się na ślub. Jednak związek po pewnym czasie rozpadł się. Po dziewięciu latach podjęli decyzję o rozwodzie. Dzielą się opieką nad córkami Martyną i Ewą. Wygląda na to, że ich relacje należą do poprawnych.

Trzeci mąż

Dwa lata temu Marta Kaczyńska została żoną Piotra Zielińskiego. Ceremonia odbyła się w Warszawie. Zjawili się na niej politycy partii rządzących, na czele z jej wujem Jarosławem Kaczyńskim. Po ślubie młoda para nie mieszkała razem. Piotr Zieliński przebywał w Warszawie i tam prowadził interesy. Natomiast Marta została w Trójmieście. Tu do szkoły chodzą jej córki.

Mały Stanisław Lech

Małżonkowie doczekali się wspólnego dziecka. Stanisław Lech przyszedł na świat 7 sierpnia 2018 roku. Marta często widywana jest w Trójmieście na spacerach z synkiem. Od pewnego czasu mówiło się też o problemach w związku Marty i Piotra. Z racji tego, że para mieszkała osobno, dopatrywano się kryzysu w małżeństwie. Sądzono, że brak wspólnej codzienności oddalił małżonków od siebie.

Romantyczny mąż

Jednak to wydaje się tylko szkodliwymi plotkami. Ostatnio Kaczyńska pokazała na Instagramie zdjęcie bukietu, którym obdarował ją mąż. Marta otrzymała piękne tulipany. Znajomi Kaczyńskiej twierdzą, że przy mężu kobieta rozkwita. Jest radosna i nawet uśmiecha się do fotoreporterów podczas spacerów z maluszkiem. Para spędza też wspólny czas w posiadłości na Mazurach, która jest dla nich wybawieniem, szczególnie podczas pandemii.

źródło: jastrzabpost.pl

zdjęcie: Marta Kaczyńska/Facebook

Komentarze

Komentarze