Marta Manowska ma ROMANS z BRATEM ROLNIKA?!

Wiele wskazuje na to, że Marta Manowska spotyka się z bratem Pawła Bodziannego- Robertem. Para na razie nie potwierdza wspólnych wakacji z Meksyku. Jednak zdjęcia w ich mediach społecznościowych wskazują na co innego.

Wakacje w Meksyku

Marta Manowska zdobyła ogromną popularność jako prowadząca program „Rolnik szuka żony”, który jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej. Manowska cieszy się sympatią widzów i uchodzi za osobę empatyczną i wrażliwą. Z powodzeniem udało jej się wyswatać kilka par. Manowska „ma nosa” do ludzi, a oni to doceniają. Wygląda na to, że gwiazda TVP spotyka się z Robertem Bodziannym. Mężczyzna jest bratem Pawła, który brał udział w programie i w nim spotkał swoją miłość, czyli Martę Paszkin.

Podobne zdjęcia?

Wnikliwi obserwatorzy mogli zauważyć, że zarówno Marta Manowska, jak i Robert Bodzianny ostatnio publikują bardzo podobne zdjęcia w sieci. Urocze kadry pochodzą z Meksyku. Wiele wskazuje na to, że gwiazda TVP i przystojny rolnik spędzają wspólny urlop i dobrze czują się we własnym towarzystwie. Marta Manowska nawet delikatnie zasugerowała, że :

Do Polski wróci już nie taka sama.

Czy będzie to zasługa przystojnego Roberta? Wygląda na to, że tak. Bodzianny napisał w mediach społecznościowych:

Zazwyczaj nie lubię wracać w to samo miejsce. Ale tym razem było inaczej. Meksyk bardzo lubię. Mam do niego duży sentyment.

Instagram/ Marta Manowska
Instagram/ Robert Bodzianny

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram/ Marta Manowska

Instagram/ Robert Bodzianny

Komentarze

Komentarze