Marta Paszkin jest W CIĄŻY?? Pokazała się w CIĄŻOWYM DRESIE!

Narzeczona Pawła Bodziannego z programu „Rolnik szuka żony” chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Ostatnio zamieściła w sieci zdjęcie w ciążowym dresie. Czy Marta Paszkin jest w ciąży?

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny poznali się w programie „Rolnik szuka żony”. Para jest dowodem na to, że w tym programie można znaleźć prawdziwą miłość. Zakochani od dwóch lat są w szczęśliwym związku, a od dłuższego czasu mieszkają razem.

Niedawno zakochani zdradzili, że na wiosnę planują ślub, jednak z weselem poczekają do następnego roku. Informacja ta daje do myślenia, szczególnie że Marta zamieściła w sieci zdjęcie, na którym jest ubrana w ciążowy dres!

 

Marta Paszkin jest w ciąży?

Marta Paszkin ma już jedną córkę, którą Paweł Bodzianny w pełni zaakceptował. Mimo to, rolnik nie ukrywa, że chciałby jeszcze zostać ojcem. Czy zdjęcie Marty w ciążowym dresie kryje jakąś tajemnicę…?

Marta Paszkin  na swoim Instagramie poleca swoim fankom luźne dresy. Jak sama powiedziała, pochodzą one z kolekcji dla ciężarnych. Czy to oznacza, że Marta Paszkin jest w ciąży? Dlaczego założyła ciążowy dres??

 

Źródło: www.instagram.com/marta_paszkin

 

„Śmieszna sprawa, bo to jest kolekcja dla kobiet w ciąży, ale to przecież nie ma znaczenia, czy jest się w ciąży, czy nie, po prostu jest dłuższy przód”– powiedziała Marta Paszkin na swoim InstaStory

 

Tą relacją na InstaStory narzeczona rolnika wzbudziła poważne domysły na temat ciąży? Czy to dlatego para zamierza wziąć na wiosnę ślub, a z weselem poczekać do następnego roku? Zapewne już niebawem prawda wyjdzie na jaw.

 

ZOBACZ TEŻ: Dorota Gardias jest ZAKOCHANA! Pokazała ZDJĘCIE z partnerem.

 

Źródło: www.teleshow.wp.pl

Komentarze

Komentarze